Beslenme konusunda yardim, tavsiye lazim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve thoth54 tarafından 3 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. thoth54

thoth54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaslar 2 haftakadar spor salonuna gittim tatil nedeni ile salona ara verdim 2 hafta kadardirda evde dumballarla calisiyorum fakat beslenme konusunda kafam karismis durumda sizden istedigim asayiya yazicagim beslenme programima ekleme yada cikarma yapmaniz bu arada 1.85 boy 78 kilo hafif skinnyfat tarzdayim amacim gobek eritip bi yandan bicimlenmek hergun nerdeyse su sekilde besleniyorum kahvaltida 5 haslanmis yumurta beyazi(yumurta sarisi yemelimiyim acaba) ve yagsiz 1 bardak sut, oglen 1cavdar ekmek ustune fistik ezmesi bi kase yogurt muz ve yulaf ezmesi karisimi bazen bulgur pilavi(sporu oglen yemeginden 1bucuk 2 saat sonra yapyrm), spordan sonra cikolatali sut icyrm 40 dk kadar sonrada aksamlarida haslanmis yagsiz tavuk gogsu ustune (cok kuru geldigi icin tavsiye ederim) yagsiz yogurttan yapilma cacik dokuyorum bi gunum nerdeyse bole arkadaslar sanki bisiler yanlis yapoyomusum gibi hissediyorum kafama takildi burda internetim olmadigi icin pek arastirma yapmamda mumkun degil simdiden tesekkurler

2. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    senin sabahla öğle yediğini biz sadece sabah yiyoruz sabah yumurta + lor + yulaflı + sut onerırım arada meyve kuruyemıs spora gıtmeden bulgur tavuk gelıncede şuan yaptıgım gıbı bulgur ton balıgı iyi bi secenek olucaktır aralara öğün koy aç kalma günde 1-2 meyve idealdir yatmadan tekrar lor peyniri ve cla için yoğurtun suyunu iç.

3. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Yağ yakacaksan şeker yeme, muz yiyorsun zaten yeter 1 gün için o.Fıstık ezmesini "doğal değilse tabii ki" ve çikolatalı sütü çıkar.

Sayfayı Paylaş