beslenme ile ilgili yardımmmm...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve eddizsound tarafından 3 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. eddizsound

eddizsound Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar .... bende bu spora yeni başladım.
    boy:1.79
    kilo:101
    yaş:30 ve benim mutlaka zayıflamam lazım arkadaşlar. şu an sabah 2 yumurta bir tanesinin sarısı
    öğlen 200gr. pirinç lapası akşam ise 300-400 gr. arası tavuk yiyorum. öğle ve akşam yemeklerinin yanında yağsız bol salata tüketiyorum. hiç ekmek yağlı yiyecekler ve şeker kullanmıyorum. sizce bu diyetin bana zararı olurmu. işimden dolayı antremenlara sabah saat 09:00 da başlıyorum. yaklaşık 40 dk. cardio yapıyorum. önerilerinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler...

2. aydın aslan

aydın aslan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    personal trainer and 2.kademe vücut geliştirme ant
    Yer:
    istanbul
    Meyve den uzakda kalmaniz doğru değil.bol su ve yeşil çay tüketin,sabahlari aç karnina bir bardak sicak su içine bal ve limon sikip için...ara öğünler muhakkak olmali...ve pirinç yerine kepekli makarna yada bulguru tercih etmenizi tavsiye ederim...arti her öğünde mutlaka yoğurt yemelisiniz....antrenman sonunda kardio yapin en az 40 -45 dk nabiz araliğiniz 105-125 araliğinda olmali ki yağ yakasiniz...tabi bunlar benim nacizane fikirlerim saygi duyarim...allah kazasiz belasiz ve sakatlanmadan antrenman versinnn...

Sayfayı Paylaş