Beslenme hk

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve spiritrises tarafından 27 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. spiritrises

spiritrises Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba arkadaşlar

herhangi bir protein tozu yada takviye birşey kullanmıyorum.Bunların en baş sebebi tek böbrekli olmam.

sakıncası olduğunu protein tozlarının etraftan cok şekilde söylediler..

sormak istediğim antrenman sonrası genelde 160gr lık büyük 1 adet ton balığ konserve yiyorum salatalık ile birlikte bazen de makarna üzerine koyarak.

yalnız sadece antrenman sonrası değil genel olarak her öğünden sonra canım inanılmaz derecede gofret rulokat tarzı abur cubur çekiyor kısaca tatlı çekiyor.Bunun sebebi nedir?

gidip kuru üzüm yiyerek bastırıyorum ama tabi kuru üzüm'ün de bir sınırı olmalı fazla yememek lazım sanırsam?

sabahlarıda 5 yumurta beyazı 1 adet sarısı ile birlikte peynir ve zeytin yiyorum.

dediğim gibi de her antrenmandan sonra da coğu zaman yumurta yerine ton balığı tercih ediyorum

bu sekilde gelişim sağlayabilir miyim?

84 kilo 1.78 boyundayım.göbekte var hafif ve ağırlık antrenmanınm bitince de interval programı ile koşu bandında koşu yapıyorum.antrenman sonrası oldugu için 4 set falan yapıyorum interval'ı.fazlası kaslardan götürecek şeklinde internette bilgi edindiğim için.Amacım yani aynı zamanda yağ yakıpp göbek eritmek ve karın kaslarını çıakrtabilmek.

neyi yanlış yada neyi eksik yada neyi doğru yapıyorum fikirlerinizi öğrenmek istiyorum

Sayfayı Paylaş