Beslenme günlüğüm

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Hymenalos tarafından 25 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben beslenmemi şu şekilde yapıyorum ;

SABAH;

4,5 yumurta , 2 dilim kepek ekmeği üstüne yağ sürüyom az miktarda yanınada orta boyda 1 dilim lor peyniri bazen içecek olarak muzlu süt bazen taze sıkılmış meyve suyu bazende süt nasıl denk gelirse.

ÖĞLEN;

200-300 Gram tavuk göğüsü yanınada 1 tabak pilav veya makarna yoğurt ile birlikte

AKŞAMA DOĞRU 4,5 GİBİ;

Yine aynı 200-300 gram tavuk göğsü yanınada 1 tabak pilav yoğurt ile birlikte

AKŞAM ;

Akşam pek belli olmuyor ne yiceğim sebze yemeğide olabiliyor et tavuk balıkta ama en azından haftada 2 kez balık yiyorum akşam yemeğinde tekrardan pilav veya makarna

Hedefim yağsız bi şekilde kilo almak ama şuan spora başladığımda 84 kiloydum şuan da 75 kiloyum 2 haftadır çok sağlam diyetteyiim 1 adet şeker atmadım ağzıma yaz geldiği için 2 haftada 78 den 75 e düştüm ve hiç ölçü kaybetmedim tahminimce yağ yakıyorum zaten mide kaslarıda baya belirginleşti yorumlarınızı bekliyorm teşekkürler.

Supplement kullanmıyorum ve önerileriniz varsa şunu değiştir bunu yap gibi bekliyorum..

Ekli Dosyalar:

• 4sg2v.jpg
      4sg2v.jpg
      Dosya Boyutu:
      79,4 KB
      Görüntüleme:
      396
    Son düzenleme: 25 Nisan 2012
    Tknrn bunu beğendi.
  2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    bir dilim lor peyniri dediğine göre kaşar loru yediğini anlıyorum.yanlış mıyım ?

antrenmandan önceki ve sonraki öğünlerin nasıl ?

fotolardan hatırladığım kadarıyla yağsız bir vücudun vardı.

bir de bicepsler peak olmuş.yani tepelenme çok belirgin.iyi bir vücut yapın var.kıymetini bil ;)

Hymenalos bunu beğendi.
  3. Hymenalos

Hymenalos Yeni Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    0
    yok dilim derken bu annemin aldıgı lor lar kalıp halinde :D kare üçgen öyle birde antremandan sonra dediğim gibi 4-5 gibi evde oluyorum hemen 200-300 belki daha fazla şimdi tahmini bu rakam tavuk göğsü ve pilav yogurt eşliğinde yiyorum idman önceside aynı bu şekil birde birşey sorucam meyvede şeker varmı ? birisi yeme yağlanma yapar demiştide hiç bi fikrim olmadıgı için tatlı ihtiyacımıda götürmesi için günde 2 elma yiyorum

4. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    günlük kısmında soru sormak yasak.aman moderatörler görmesin :D

meyvede şeker var tabiki.fruktoz olarak.fruktoz için :

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/fruktoz-meyve-sekeri-ve-yag-t1491.html

forumda moda olan karatay diyeti tarzı diyetler sanırım beni de pençesine aldı.o yüzden diyet yapan birisinin beslenme programında makarna pilav falan görmek pek hoşuma gitmiyor.

makarna pirinç pilavı yerine mercimekli bulgur pilavı tüket.hem daha sağlıklı hem de uzun süre açlık hissetmezsin.

Sayfayı Paylaş