Beslenme duzenim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tayfun_karayel tarafından 10 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. tayfun_karayel

tayfun_karayel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir, Turkey
    Herkese iyi gunler iyi sporlar dilerim. Öncelikle dogru yada yanlis yaptgimi bilmiyorum siteden takip ettigim yazilar dogrultusunda bi program cikarttim kendime 95.5kgdan 82kg kadar dustum salonda sadece kardiyo yapiyordum ve hoca artik agirliga gecelim dedi bende sabah ac karnina 1 saat kosu mekik ayak karin cekme hareketlerini yapip aksam kardiyo yapmadan agirlik calismak istiyorum bende oncelikle programi size sunup eksik ve hatalari giderip uygulamaya gecmek istedim iş dolayisi ile aksam 8bucuk 9dan once salona gidemiyorum boy 180 kilo 82 baya toparlanma var vucutta ancak gobekte ve goguste hala yag fazla gunde 3 litre su tuketiyorum diyetteki amacim yaglardan kurtulup zaman icinde kas kazanmak.

Kahvalti (8:00-9:00)

1- 100 gr yulaf ezmesi1su bardagi sut ve 1 kasik fistik ezmesi (fistik ezmesini kendim yapiyorum)
    veya 1 kasik nesquik toz

2- 4 yumurta 1i sarili 1yemek kasigi lorla omlet

1 fincan Sekersiz çay

Ögle (13:00-13:30)

1- Tavuk gögsu 125gr yagsiz tavada sogan, domatesle sotelenmis yada
    1 kutu ton baligi zeytin yagli yagi suzulmus

2- Haslanmis brokoli ve yarim domates salatasi veya yesillik salatasi limon ve 1 yemek kasigi yag ile

Aksam (17:30-18:00)

1- Sebze yemegi veya
    esmer pirinç veya
    kepekli makarna veya
    bulgur (7 kaşik) ve 1 kase Yogurt.

Gece (22:00-22:30)
    salondan cikarken 1 muz yada 1kutu meyve suyu

1- Tavuk gögsü 125 gr soganla, domatesle sote
    1 kase yogurt

Yatarken

1 avuc badem
    1 kase lor