BESLENME DÜZENİM ( KİLO VERMEK İÇİN )

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve defkhan17 tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. defkhan17

defkhan17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah : 100 gr lor peyniri , 2 adet haslanmıs yumurta , 2 dilim çavdar ekmegi , 2 parmak genişliginde light beyaz peynir , 4 adet zeytın

öglen : Bir kaseye 4 yemek kasıgı lifalif yulaf ezmesi ve 5 yemek kasıgı yarım yaglı yogurt koyuyorum karıstırıyorum , ve 100 gr lor peyniri

akşam : 100 gr tavuk gögsü , 100 gr lor peyniri , 1 kase yogurt , ve yarım tabak bulgur pilavı ( 3-4 günde bir de ton balıgı yiyorum )

Kilo : 88
    boy : 184

HERHANGİ Bİ SPOR YAPMIYORUM FİTNESS , BODY felan gitmiyorum sadece gun içinde hiç evde oturmuyorum nerdeyse full yürüyorum . iyimidir sizce ?
    iyi forumlar . :)

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    kardeş yediklerin gayet sağlıklı. proteinden korkma. şeker, tatlı, kek, çikolata, cips, kola... işte asıl tehdit bunlar. ama loru nasıl yiyorsun merak ediyorum. ben bir kaç defa aldım, 1 kaşık yedim midem altüst oldu. ki ben keçinin kulağını yiyen adamım ama loru yiyemiyorum. yağla tuzla karıştırdım gene yiyemedim.

3. defkhan17

defkhan17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    bizim burda kar market var orda 500 gr şeklinde paket halinde degilde hani böyle açık satılıyo yağsız tuzsuz ordan alıyorum ben

4. ertunc46

ertunc46 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Açık alıyorsan dikkat et. Geçen gördüm kaşar loru diye satılıyor. Tadına bakmak istediğimde baya yağlı olduğunu gördüm. Benim sana tavsiyem paket olanlardan al ve besin değerlerini göz önünde bulundur.

5. defkhan17

defkhan17 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkürler.

Sayfayı Paylaş