Besinleri Robotta Çekmek

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve MehmetSİNAN tarafından 20 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. MehmetSİNAN

MehmetSİNAN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba bodyforumtr takipçileri herkese iyi günler iyi idmanlar benim uyguladığım ve merak ettiğim bir konu var bazı besinleri robottan çekerek sıvı hale getirip tükettiğim dönemler oluyor bazen de pratik olsun diye uyguluyorum bu işlemi örneğin bulk döneminde olup gerçekten öğününüzde çok fazla yemek zorunda olduğunuz zamanlar örneğin yulaf yulafı robotta su ile çekerek tüketiyorum hem karnımı çok şişirmemiş oluyorum hemde asıl merak ettiğim konu yulaf kana geç uzun sürede sindirelerek geçen bir kaliteli karb kaynağı bunun 2 saatlik bir süre olduğunu varsayarsak zamandan tasarruf sağlamış oluyormuyuz çünkü besin çok daha küçük ve tüketilmesi kolay hala geliyor hatta hemen hemen sıvı oluyor daha doğrusu bence bu işlem sindirilme sürecini biraz olsun daha kolay hale getiriyor diye düşünüyorum sizcede böylemi kimi zaman proteini bile içine dahil ediyorum kahvaltımda haslanmış yumurta beyazı ve yulafı robotta su ile çekerek bu işlem özellikle ramazanda çok kullandığım bir durum çünkü çok işime yarıyordu daha fazla besin tüketebilmek için bilgili tecrübeli abilerim kardeşlerim konuyu aydınlatalım şimdiden teşekkürler iyi forumlar ( yulaf örnekti buna bir çok karb hatta protein kaynağı dahil )

2. MehmetSİNAN

MehmetSİNAN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
  3. MehmetSİNAN

MehmetSİNAN Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3