Benim için bir çalışma programı çıkrabilir misiniz ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Kaannn21 tarafından 16 Ekim 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kaannn21

Kaannn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar uzun zamandır forumu takip ediyordum artık bu sporu gerçekten yapmak istiyorum ancak biraz destek olursanız sevinirim.İşin pratiğini biliyorum hatta arada bende çalışırdım ancak üstün körü.Sizden ricam bana bir çalışma programı çıkarabilir misiniz ? Yaş : 18 Kilo : 63 Boy :1,82-83 evde barfiks barım, bir ayarlanabilir dambellım ve halterim ve kürek aletim var ( https://urun.n11.com/calisma-istasy...gi-kondisyon-kuregi-egzersiz-aleti-P206607782 ) bunun gibi.Şimdiden çok teşekkür ederim. :)

2. @salihstrength

@salihstrength Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Supplement Gurmesi :)
    Yer:
    ANKARA
    Sana tavsiyem, daha önce uygulanmamış ve uzman kişiler tarafından yazılmamış programları yapma. Gidip salondaki Ahmet hocanın kafasından uydurup herkese benzer yazdığı programlarla vakit kaybetme. Full body falan gir, düzgün geliş

Kaannn21 bunu beğendi.
  3. Kaannn21

Kaannn21 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Örnek verebilir misiniz ? Herkes kendine uzman diyor, nasıl ayırt edeceğim ?

4. SufferBuildsU

SufferBuildsU Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    Bir dumbellım var demişsin iki tane olsun mutlaka. Kendine bench bulman lazım sert yastıklarla yapabiliyorsan düz ve eğimli ayarlayabilirsin. Birde halter dediğin düz bar galiba o düz barı koymak için yükseltmek için düzeneğe ihtiyacın var üzerinden yuvarlanmamasını sağlayabileceğin iki sandalye tabure kütük ne bulursan kullanabilirsin. Bunlar olduktan sonra bench press incline bench press squat yapabilirsin. Zaten iki dumbellın olursa dumbell göğüs press yapabilirsin oda yeter sana şınavla beraber. Program istiyorsan da benim uyguladığım vardı evde yaptığım zamanlar 1.gün squat, bench press(dumbell göğüs pres yaparsın) , bent over row, military press veya dumbell omuz press, biceps curl, kalf raise
    2. Gün front squat, incline bench press, dumbell yana açış, barfiks, kürek aletini yaparsın istersen, arka kol dips(sandalyeyle yapabilirsin)
    Bir gün boşluk sonra tekrar aynıları

Kaannn21 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş