Bench ve Sqaut'da dahada Güçlenmek İçin?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve maxipowers tarafından 28 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. maxipowers

maxipowers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar öncellikle 7-8 yıllık sporcu geçmişim bulunmakta. Genel itibari ile atletizm sporu ile ilgilenmekteydim. Dayımlar nedeni ile. 10 ve 15 koşularına eskiden katılıyordum bu arada kışın gelmesi ile biraz uzak durdum. Günün gününe hacim yapmaktan ziyade güçlenmeye ve kuvvetlenmeye yönelik çalışmalar yapan birisiyim.
    şuan
    bench presste 110 kiloda squat ise 115 civarı kilolarda takılı kaldım 3-4 tekrarda yardımlı bir şekilde.
    besin takviyeleri hususunda çok geri kaldım. 2-3 yıldırda hiç kullanmıyorum.
    bu hususta bilen kişilerden yardım almak istiyorum.
    beslenmemden yana şuan sıkıntım yok kaliteli ve düzenli besleniyorum. bazı günler ihmal edebiliyoruz tabi bu günlerde eksikliklerimi gidermek açısından protein tozu tavsiyesi önerisi bekliyorum.
    daha çok güç,kuvvet ve enerji ağırlıklı bcaa, kreatin, arjinin , glutamin ağırlıklı bir protein tozu tavsiyesi bekliyorum.
    antremanlar genel itibari ile güç,kuvvet ve dayanıklılık antremanları oluyor. buna göre önerebileceğiniz tavsiye edebileceğiniz whey protein tozunu önerilerinizi bekliyorum.
    ilgilenen fikir ve tavsiyelerde bulunan tüm arkadaşlara teşekkürler şimdiden.
    not: alacağım ürün 1 kg civarı olması bana yetecektir.
    not: benc ve squat girdiğim kiloları yazmamın sebebi bu hususlarda beni bir adım daha ileriye taşıyacak besin takvsiyesi istememden dolayıdır.
    not: bazı proteinlerde vitaminlerinde olduğunu gördüm bol vitaminli bişi olursa daha iyi olur.

Sayfayı Paylaş