Ben napıcam

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ali610 tarafından 29 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Ali610

Ali610 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    amatör bir resim oldu ama kendim çektiğim için. Vücudum en azından toparlı diye düşünüyorum. Çalışmaya devam :) Ama ben söyle bir düşünce içindeyim vücudumda yağ yok ki nasıl kasa dönüşsün neyi kasa çevircem

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    :D yanlış düşünüyorsun.Her insanda yağ vardır ama oran vücuda göre değişir.Yağları kasa çevirmiycez biz.Sana kas inşa edicez Protein ağırlıklı beslensen.O düşünceyi unut öyle birşey yok dostum :D ayrıca bak şöyle birşey söyliyim yağ oranı yüzde 10un altı karın kaslarını Yüzde 25 yağ oranlı birine göre çok çok rahat çalışarak çıkartabiliyor aslında bu olay çıkartmak değil ikisindede bir karın kası oluşur ama Yağ oranı fazla ise kasın üstünde bir yağ tabakası oluyor bu yağ tabakası lanet olasıca kasın gözükmesini önler böylece yüzde 25 yağ oranlı arkadaşımızın karın kası gözükmez ama yüzde 10 yağ oranına sahip biri karın kaslarını çoktan çıkarmış olur öbür kişiye oranla daha hızlı sanılır ama hızlı değildir eşit tempoda çalıştılarsa yağ oranı az olanın yağları az olduğu için o çıkan kasları tamame kaplıyan bir tabaka değildir...bilmem anlatabildim mi :D

Ali610 bunu beğendi.
  3. Ali610

Ali610 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel anlattın valla :) düzenli beslenmeye çalışıyorum ve hergün muz yemeye çalışıyorum. Çalışmaya devam veridğin şınav çeşitleriyle yeni bir program yapıcam bundan sonra öyle çalışcam omuzlarım gelişir miki şınavla

Sayfayı Paylaş