Ben bu gögüsü ne yapacam lanet olsun :( Resimli ):

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve proteinkafa tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. proteinkafa

proteinkafa Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    Ameliyat oldum 10 sene oldu kemik yokmuş. Doktor demişti kilo alınca dolar demişti ama 10 senedir aynı kemik olmayan yeri spor ile doldurma imkanım var mı? Gele[​IMG] cegim söz konusu sırf bu çukur yüzünden askeriyeye giremiyorum :(
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Ocak 2016 ---

Son düzenleme: 5 Ocak 2016
  2. Elma Kurdu

Elma Kurdu Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Aynısı bende de var ama benim çukur biraz daha az ve göğüs kaslarım daha belirgin. Karın ve göğüs kaslarını geliştirerek kapatabilirsin, birçok da örneği var zaten. Moralini bozma sadece vücut çalış yaklaşık 1 sene gibi bir sürede kapatırsın.

proteinkafa bunu beğendi.
  3. EmreBayram

EmreBayram Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Kardeşim askeriye polislik nasip işi bak bu sendeki sorun bendede var bu genetik bişey benim babamda da var askeriye konusuna gelirsek ben geçen sene girdim astsubaylık için hepsinden geçtim çok şükür hava harp okulundan askeri öğrenci olur raporuda aldım ama belki biliyorsundur geçen sene girdiysen 2140 kişi falan aldılar benim sıralamamda 2168 di giremedim nasibinde varsa olur yazılı sınavdan yüksek almaya bak 3 barfiks çekip ygs puanı benden 5 fazla olan arkadaşım şu an okulda 18 barfiks çekmiştim ben giremedim bol bol dua et

D6502 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

proteinkafa bunu beğendi.
  4. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Kunduraci gogus bu bende de disa dogru olani vardi halterde sikinti yaratabiliyo iceri baski yaptigi icjn guvercin gogusde bende sikinti olmuyoda bi arastir istersen

Sayfayı Paylaş