Belim 79cm olmasına ragmen hala yağlı(boy 185 kilo 75)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Jeaquares tarafından 8 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Jeaquares

Jeaquares Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Okuyom Ben
    Yer:
    Ankara
    Boyum 185 kilom 75 belim 79 ancak kaburgalarım gözüküyor ama Göbek deligim 1 cm asagisinin ölçüsü 89cm yani o kısımlarda elimle baya kavrayabildigim yag var hele oturunca falan direk Göbek çıkıyor. Kilom 85 belim 90 cm den bu seviyeye geldim ancak hala yagli belim var. Daha ne yapmam gerekiyor ? Daha fazla kilo da vermek istemiyoruz 75 bile hayatimin en dusuk kilosu 80 Kiloya cikmak istiyorum ancak bu yag varkende 5 kilo almak istemiyorum. Evde agirlik çalışıp yediklerime de dikkat etmeme ragmen durum bu.

2. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    bendede aynı şey mevcut ama yavaş yavaş eriyor emin ol
    önce kaburgalarım belli oldu sonra yan basenler yavaşca eridi
    şu an sadece göbek çevrem kaldı ama six packlerim belli olmaya başladı
    bende bıkmıştım vazgeçicektim ama son anda sixpackleri görünce motive oldum
    tamamen karnımı temizlemeden büyüme işine girmeyeceğim
    sabır sabır sabır
    1,82 boy 76 kilodayım belim 86
    bel ölçüsü tabi önemli ama tek kıstas değil daha önce 85 cmde sixpacklerden eser yoktu mesela bende

Son düzenleme: 9 Ekim 2020
    Skinnyfat bunu beğendi.
  3. cs!!!

cs!!! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Benimde boyum 182. En çok gördüğüm 97 kg en düşük gördüğüm 72.Son bir kaç senede belki 3-4 kere 90 üzeri olup, 70-85 aralığına düşüp çıktım. . 97 kgken löp löp yağ fışkırıyordu vucudumdan, 72 kiloya az biraz spor, düzensiz diyetle indim. Derimde yumuşak olduğu için adeta büyük elmaya benziyen vucudum küçük elmaya dönmüş gibiydi. 72 kgda dahi özellikle göbek ve göğüs kısmında yağlar rahatsız ediyordu. Büyük ihtimal benzer vucut tipine sahibiz, kesinlikle daha fazla kasta kaybedip, o zor yanan yağları yakmakla uğraşma. Bu sene ilk defa abuk sabuk şekilde program yapmadan, 80 kgı görüp clean bulk şeklinde diyet yapmaya başladım. Daha önce hiç ağırlık kaldırmadığımı hissettim, çünkü her hafta ağırlıklarım artmaya başladı ve çok şiddetli antremanlar çıkartabilmeye başladım. 6 ayda 5 kg kadar aldım. 80kg ken ki fotoğrafıma baktığımda 85 kg ken çok daha yağlı biçimsiz gözüküyor.İlk defa doğru yolda oldumu anladım.90a kadar çıkıp, ayda 1-2 kgyı geçmeyecek şekilde kilo vermeyi düşünüyorum. Sen üstelik 75 kgsın daha fazla yağ yakmak ile uğraşma, o kalan son yağlar çok zor gidiyor yağ yakmaya çalışırken maalesef çok fazla kas kaybedebilirsin, ama iyi bir kas kütlesi kazanınca vucudu toparlamak daha kolaylaşıyor. Zaten 185 boyda daha düşük kiloya düşerken fidan gibi dolaşırsın.

4. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    2-3 sene ciddi kas kütlesi yapmaz iseniz definisyondan geriye pek bir şey kalmıyor
    cs o aşamaya tekrar gelince görürsün
    kilo vermek ile yağ yakmak aynı şey değildir

42-cm-kol-istiyorum bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş