Belden aşşağısı nasıl incelir

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve aras456 tarafından 6 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. aras456

aras456 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar 17 yaşındayım 185 boy ve 80 kiloyum 10 yaşından beri lisanslı futbol oynadığım için bacaklarım biraz adaleliydi 2 senedir düzenliz beslenme vs. sayesinde yağa dönüştü bacaklarım ve kalça bölgesi kalınlaştı. Belden yukarısında sorunum yok çok az bir göbek var oda günde 90 mekik , koşu vs. ile gidiyor.Yağ yakıcımı kullanmalıyım sizce

2. Burak010101

Burak010101 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Mersin, Turkey
    Bende de aynı sıkıntı var. 3 sene lisanslı olarak bisiklet sporuyla uğraştım. Gel gelelim üniversite sınavı diye bir illetle karşılaştım. Sonraki 3 sene düzensiz beslenme, spor yapmama vb. kalça, bacak ve baldır bölgelerim yağlandı ve kalınlaştı. 68 kilodan 102 kiloya çıktım. Yazın spor salonuna gittim ama verdiğim tüm kilolar üst bölgelerden gitti. Şuan 80 kiloyum ama bacaklar bir türlü incelmiyor. Yardımcı olacak birileri vardır diye ümit ediyorum :(

3. erkin niğdelioğlu

erkin niğdelioğlu Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    13
    Bende de var ayni sorun aylardır uğraşmama rağmen bi fayda etmedi çok profesyonel kişilerden yardim aldım ama bi fayda etmedi o yüzden uğraşmiyorum kabullendim resmen

Sayfayı Paylaş