Beldeki yağ artışı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve anll23 tarafından 5 Haziran 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. anll23

anll23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Selamun Aleyküm. Birkaç aydır düzenli-düzensiz body çalışıyorum. Boyum 1.84 kilomsa 70 civarıydı. Kilo almaya yardımzcı olması için gainer aldım ve bir süre herg nü 1 ölçek şeklinde tükettim antreman olsun olmasın. Yine bir süre (yaklaşık 1 aydan fazla) hiç kullanmadaım ancak antreman az yaptım ve abur cubur çok yedim. Ölçülerim Şubattan Haziran a kadar şu şekilde değişti:
    Kol
    Sağ: 36 -> 37, Sol: 35 -> 36
    Göğüs: 98 - > 101
    Omuz : 114 - > 117
    Kilo: 71 - > 73.5
    BEL: 65 - > 85
    Gördüğünüz gibi belde ciddi bir artış söz konusu ve bugün ölçtükten sonra bu durum oldukça moralimi bozdu. Bütün aldığım kilo yağa ve göbeğe gitmiş diye düşünüyorum ve zayıf olmama rağmen sadece göbekte yağ birikmiş.
    Size sorum ne önerirsiniz? Yağ yakma antremanına başlamam doğru olur mu? Bu yağlar gider mi? Daha önce göbeğim hiç bu kadar olmamıştı, kendimi kötü hissediyorum. Teşekkürler.

2. Gannicus

Gannicus Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Başta yanlış ölçmüşsün gayet net. 2.5 kg alıp 20 cm belden alamazsın.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. anll23

anll23 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler cevap için. Beldeki ölçüyü alırken en geniş/kalın yerden ölçmüyormuyduk?
    Birde yağ yakımı için programamı girmemi tavsiye edersiniz yoksa aynı şekilde devam edeyimde zamanla azalır mı?

4. tanerjames

tanerjames Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Karının en altı ve yanlar, ilk yağlanan ve en son yağ yakılacak bölgelerdir.
    Bulking yapmıyorsanız ve görünüşten şikayetçi iseniz yağ yakmak size kalmış ama o bölgelerdeki yağları yakmak azim ve sabır ister, tabi bunun yanında elbette düzgün beslenmek gerekir.

Sayfayı Paylaş