Belde kalan fazlalıklar aynı dertten kurtulan arkadaslar tavsıyelerınızı beklıyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve sailorsss tarafından 25 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sailorsss

sailorsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    22 yaşındayım boyum 1.88 şuankı kılom 82 eylul ayında 93 kıloydum kılo verme gıbı bır sorunum yok rahatlıkla verebılıyorum fakat belımde olusan bır bırıkıntı var benı rahatsız edıyor yanlara taşan aşırı bısey yok fakat hepsı belın 2 tarafında toplanmıs durumunda parca halınde haftada 4 gun spor yapıyorum bacak antremanını aksatmıyorum duzgun calısıyorum sabahları kosuyordum fakat yağmur soguk sayesınde yapamıyorum onuda kahvaltı yapma gıbı bı huyum yoktur cok cabuk acıkmam spordan 1.5 saat once yemek yıyorum bırde 1-2 saat sonra ekmegı kestım yemıyorum şekerıde eskısı kadar almıyorum yemeklerı genelde kepeklı makarna esmer bulgur yada sebze yemeklerı oluyor zeytınyagı ve cok az tuz kullanıyoruz bazen hıc atmıyoruz gecen sene 75 kıloya dusmustum belım yıne duruyordu fakat kollarım vucudum ıncelmıstı suan kalıp olarak bısey kaybetmedım gogus bolgesındekı yaglar azaldı elımle anlayabılıyorum bel en son noktamı nasıl bır yol ızlemelıyım yardımcı olursanız sevınırım

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bel çevresi insülin kaynaklıdır. Karbonhidrat alımını düşür, yağ tüketimini arttır.

3. serialno

serialno Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    kepekli makarna ve yulaf dahil mi bu karbonhidrata? aynı dert bende de var, her tarafımdan kilo veriyorum bi bel çevresi hala yerinde. aylık ortalamam aşağı yukarı böyle: (Yağ: 47,40g, Protein: 122,35g, Karb: 188,11g)
    174 cm, 82 (95'ten düştüm 3 ayda)

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Dahil, evet.

serialno bunu beğendi.
  5. sailorsss

sailorsss Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    yorumun icin teşekkür ederim vg de yapabıldıgımın en sonunda gırıyorum ağırlıklara yedıgım zaten genelde 1 tabak oluyor ne kadar daha azaltmam gerekır yemek yemedıgım zaman zaten coz zorluyor agırlıklar benı yapıyorum ama tıtreyerek oluyor genelde bırde spor sonrası aşırı tatlı yıyesım gelıyor bazen engel olabılıyorum bazende yıyorum ne yapmam gerekıyor bu durumlarda

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Karbonhidrat tüketimini bir süre tamamen kısıtlarsan, bu tür açlık atakları sona erecektir. Bu 1-2 hafta sürebilir. Yağ alımını da arttırmalısın.

Sayfayı Paylaş