bel kemiği genişliği

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mnyak94 tarafından 19 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mnyak94

mnyak94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar.
    Boy kilo endeksine göre aslında aşırı kilolu değilim.
    Ancak vücudumun yanları bomboş.Aldığım kiloların hepsi neredeyse bel-basen-bacak üçlüsünde.
    Çok yağlıyım evet ama insanın yan taraflarının bu kadar boş olması normal mi bilemedim buraya sormak istedim.
    180cm boy 75 kiloyum.Bel ölçüm 101cm'di en son.Belin hemen üstüyse çok daha az.
    Tıpkı soldaki gibi bir durum var.Bu durumda ne yapmam lazım ? Yağlarımı mı yakayım yoksa hacimleneyim mi ?
    Teşekkürler.

2. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    101 bel çok fazla. Definisyon şart

3. mnyak94

mnyak94 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    hocam paylaştığım fotoğrafta 1.haldeyim.2 hal için ne yapmalıyım ? Kilo verdikçe 1.bölgedeki a kısmı dolmuyor maalesef.
    edit:bu arada özür diliyorum sanırsam yanlış yere açtım konuyu.yeni başlayanları görünce sorayım dedim ama anternman kısmıymış.

Son düzenleme: 19 Şubat 2016
  4. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    O olay genetik. Kanatların fazla aşağı uzanmıyodur ve belin kalın olduğu için illüzyon oluyodur yani inceltirsen normal görünebilir

5. Ozyah

Ozyah Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Aynı Sorun Bende de Var Maalesef Genetik Bir Durum Vücudumun Heryeri Orantılı Göbeğim Hakikatten Hiç Yok Denicek Kadar Vücudumda ki Tüm Sıkıntı Kalça Bölgemde. Çok Sağlam Kardiyo Yada Definasyon Yapmadım Gerçekçi Olursak, Ama Düzenli Sağlıklı Beslendim Her Antremanın Hakkını Verdim Diğer Bölgelerim Çok Daha Estetik Ve İyi Bir Hal Alırken Maalesef O Kısımda Çok İyi Diyebileceğim Bir Değişim Olmadı Dostum..

Sayfayı Paylaş