Bel fıtığı problemimden dolayı

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Sedat Karadağ tarafından 5 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sedat Karadağ

Sedat Karadağ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1,5 ay önce ameliyat oldum ancak tam geçmiş değil (Oluşan basının eski hâline dönmesi için egzersiz yapıyorum) bundan dolayı antrenör bana full göğüs ve kol üzerine bir program yazdı. Forumda aynı kasların sürekli kullanılmaması gerektiğini, her bölgeyi çalıştırmak gerektiğini vs. okudum. Ne yapmalıyım? Boyum 178 kilom 75. Yaşım 15

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Hareketlerini doktor kontrolünde yapsan iyi olur. O söylenilenler standart durumlar için ancak sizin durumunuz farklı. Kalan bölgeler için gerekli olan çalışmayı doktorunuza sorabilirsiniz.

3. Sedat Karadağ

Sedat Karadağ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktorum direkt olarak omurgaya yukarıdan yük vermeyip bası oluşturmayacak şekilde çalışabilirsin dedi. Yani yalnızca göğüs ve kol şuanlık.. Bu çalışmalarım ne kadar verimli olur? Ne kadar ve nasıl çalışmalıyım bilmiyorum (Fıtık olduğumdan beri araştırıyorum)

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Tabiki verimli olur sonucta kas calisiyor. Nizami yaparsan hic bir sikinti olmaz.

5. AmadeusMozart

AmadeusMozart Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Deadlift, Squat gibi hareketler dışında, Bacak ve Kanat çalışmanda bir sıkıntı oluşacağını sanmıyorum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. salihsaglammm

salihsaglammm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Bence bi fizyoterapiste gözük derim ben ameliyat olmadan önce gitseydin keşke öyle fizyoterapistler varki ameliyata girmekten kurtarıyor seni ameliyat sonrasında aslında tedavi ediyolar

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş