Bel düzleşmesi ve fıtık başlangıcına tavsiyeniz var mı? ve kilo

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Planet89 tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Planet89

Planet89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    1.84 121 kiloyum şuanda ve seneler sonra geç de olsa spora başlıyorum, yaşım 29. 1 saat evde bisiklet çevirmek, 1 saat de dışarıda yürüyüş yapmak var hedefimde. 105-110 kiloya düşersem spor salonuna gitmek istiyorum ama benim gibi belinde sorun olan kişiler salonda yapacağı fazla şey olur mu? Birde sizce toplam 2 saat evde bisiklet ve dışarıda yürüyüş ile sağlam bir diyet yaparak kilo verilirse benim gibi birinde sarkma olmadan bu işi bitirebilirmiyim? 21 yaşında 6 ay da mı ne tam hatırlamıyorum sanırım 28 kilo falan vermiştim yani 100den 72'ye düşmüştüm ve hiç sarkma olmamıştı. Aşağı yukarı yukarıda yazdığım şekilde vermiştim diye hatırlıyorum ama şimdi iş farklı ve kilo daha fazla

Bel için doktorun verdiği bi kağıt var ve içerisinde 10-15 dakika sürecek bazı bel hareketleri var, bunun haricinde plates topuna 5 dakika falan yatmayı düşünüyorum hergün. Bunlar haricinde tavsiyelere açığım

Sayfayı Paylaş