bel çevresi ve bulk

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Baruch Spinozaa tarafından 13 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Baruch Spinozaa

Baruch Spinozaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar sporda 4.ayımdayım gayet güzel gelişiyorum.Omuz ve kol özelllikle.Hacim calışıyorum fakat bel çevrem moralimi bozuyor.87cm bel çevrem vücut yağ oranımı ölçtürdüm.Kilo 77 boy 182cm Yağ oranım %12 gibi birşey çıktı.Vücudum dan sadece bel çevrem biraz yağlı yağdan çok şişkinlik var.Bi ara spor yapmadan once çok bira vodka içiyordum.sanırım ondan oldu.Bu bel çevremi görmeyip hacime devam etmem gerektiğini biliyorum fakat belim dahada büyür diye korkuyorum.Karbonhidratı yatmadan kaç saat önce kesmem gerekir sizce ? birde salak gibi gainer aldım. kullanmasam mı sizce?

2. Dracarys17

Dracarys17 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    eğer yağ oranını tartı tarzında makinelerde ölçtürdüysen pek güvenmemelisin. ayrıyetten gerçekten çok kötü bir görüntü yoksa azcık kalori arttırımıyla ilerle derim. gainer konusuna gelince iş kalorilerinde bitiyor. günlük ihtiyacından az besleniyorsan dozuna göre kullan gitsin

3. Baruch Spinozaa

Baruch Spinozaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    saol hocam kötü bir görüntü yok fakat üstümde kıyafet oldugunda.sadece çıplakken sırıtıyor.bu arada karın çalışması yapayım mı düzenli?

4. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    87 cm bel ölçüsü ile % 12 yağ oranı imkanı çok düşük, o makinelere bakma sen benim %20 civarı yağ oranım varken % 9 çıktığını gördüm :D

5. Baruch Spinozaa

Baruch Spinozaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    bende işkillendim zaten pek ınanmadım.Hocam yanlışşısz yağ oranı ölçüm yöntemi nedir?

6. mrthr35

mrthr35 Üye

Beğenileri:
    952
    Ödül Puanları:
    123
    ölçülerle ölçme şekli en yakın tahminlere ulaşıyor genelde hastane vs uğraşmak istemiyorsan,
    https://www.diyetkolik.com/vucut-yag-orani/ örnek sansürlermi bilmiyorum da diyetkolikte de var

Sayfayı Paylaş