Bel Çevresi Simidi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cacala tarafından 26 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Merhaba. Vg boyunca sürekli hergün kilo alıyorum istediğimde bu boy 1.82 kilo 68. ancak bu bel çevresinde simit denilen yanlar çıkmaya başladı üçgen olmaya çalışırken ters üçgen olmaktan korkuyorum. Bu yanları sıkılaştırmak için yan mekik dambılla yana esneme filan mı yapıyım aslında her antremanda yoğun bi şekilde karın çalışıyorum twist filan da yapıyorum ama o yanlar inatla çıkmaya devam ediyo yardımlarınızı bekliyorum.

Saygılar.

2. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Antremandan sonra 10-20 dk cardio yaparsan yağlanmalar azalcaktır.

cacala bunu beğendi.
  3. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    teşekkür ederim cevabın için kilo almaya çalışırken cardiyo yaparsam kilo vermem dimi ? hedefim 80 kilo olmak tamamen yağsız istemiyorum öyle hemen baklavalarda çıksın istemiyorum sadece istediğim düz karın üçgen vucüt yanları atmak istiyorum.

4. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Eğer hedefin 80 kiloysa eylül de başla 2012 nisana kadar çalış (Bulk dönemi). Daha sonra 1-2 ay yüksek proteinli diyet ve cardio yap (definasyon dönemi).Zaten kışın sürekli uzun kollularla dolaştığımzdan çok önemli değil kilo.Hem bulk döneminde de çok abartmassan çok fazla göbek bağlamassın.Yani hacimlenmeye çalış 8- 9 ay sonra diyete gir 1- 2 ay, aslına bakarsan bu işin usulü de budur:D
    Ama definasyon için çok kasan insanlar genelde antremandan sonra 10-20 dk cardio yapıyorlar yağlanmamak için.

5. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    Anladım şu an bulk dönemine girme çabasında olduğumu biliyorum yani o yanların iyice çıksın hiç sıkıntı etme diyosun tamam bakalım dediğin gibi gidiyim inşallah o yanlar iyice alıp başını gitmezler sözde body yapmalayım yoksa millete maskara olmayalım bu ne lan böyle sen mi bodycisin diye alay konusu :)

6. legolas246

legolas246 Üye

Beğenileri:
    261
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Ankara
    Kesinlike öyle diyorum.Yalnız yemeği de abartma spor yapıyorum diye hergün pizza yenmemeli ya da yağ balın dozu iyi ayarlanmalı.Bu tarz şeylere dikkat edersen zaten çok kilo almassın.Ama sakın kendine işkence etme sonuçta müsabık sporcu değilsin.

Saygılar

cacala ve ozo21 bunu beğendi.
  7. cacala

cacala Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Düzce-Akçakoca
    teşekkür ederim itinayla dikkate alıcam.

Sayfayı Paylaş