Bekci`nin Resimli Yag Yakim Günlügü!!

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve Bekci tarafından 20 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 43 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bence agırılarını sevmen lazım..gelısıyor yanı yı valısıyorsun. :) kardıo yorabılır ama ıyı bır kardıo cıkarman sart beslenem kdr kardıdoa onemlıdır :)

2. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Valla anlamadım ben bu işi, sabah tartıldığımda geçen haftayla aynı çıktı.Karbo yu düşürücez galiba ğazartesiden itibaren.Daha fazla kaloriden düşmek istemiyorum.

3. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    Arada carb-load (refeed) yapabilirsin. Metabolizmayı kick edip biraz leptin yükseltebilir. Yalnız çok temiz yapmak gerek. Ben 1100gr karb alıp beraberinde 30gr kadar yağ almıştım. Acayip bir doluluk oluyor vücutta 2 gün kadar. O doluluk ile idmanda çok ciddi performans ortaya çıkabiliyor.

technical1967 ve Bekci bunu beğendi.
  4. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu dediğin kulağa hoş geliyor:))Karb yüklemesi sen ne diyosun kurban olurum o karb yüklemesine:)
    Yanlız kafamı karıştıran ne biliyormusun sanki bi değişiklik olmuyor gibi bana göre ama çevrem farklı söylüyor.Yağ takımı olmuyor gibi sanki,bu hafta hergün kardio yaptım.Eğer pazartesi kiloda eksilme yoksa boşuna işkence çekmek niye:)azdavalsam çokda alsam bişi olduğu yok gibi.Yani antreman performansı düşüyor karşılığında yağ yakmak için fakat yağ yakım yok antremman yerlerde sürünüyor:)neyse pazartesi ölçümleri yapiim bide resim eklerim daha kolay eleştiri yapılabilir ortak bir nokta ararız:)

5. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    bendedeo le oluyo..herkes degısmıssın dıo ama gozumde b ıfark yok. :D kardıo ıcın ınsanıty ve focust25 onerırım bekci :)

Bekci bunu beğendi.
  6. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Tavsiyen güzel de bu progra mı tek başına yapmak gerek,ben ağırlık antremmanı yapıyorum ardından kasların dinlenmeye ihtiyacı var bu t 25 i yaparsam çalışılmış kaslara tekrardan bir yüklenme söz konusu olurki buda gelişimi olumsuz etkiler diye düşünüyorum.Gittiğim salonda buna benzer kurslar var mesela Body pump,Body attack gibi ama hepsini bir arada götüremem ağır gelir.

7. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    antrenmandan once 14 dksını yap sadece . :)

8. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Diyetimde 5.Haftayi bitirdim,gecen haftaya kisaca bir göz aticak olursam diyetim disiplinli bir sekilde devam ediyor.Gecen hafta yazmis oldugum 7 de 7 yi bu hafta gerceklestirdim.4 gün antremman+kardio 3 günde sadece kardio olarak haftayi 7 de 7 bitirdim.Bugün itibariyle ¨vücut ölcülerim su sekilde.
    Kollar:40cm
    ön Kol:32cm
    Gögüs:118cm
    Omuz:130cm
    Bacak:62cm
    Kalf:39cm
    Bel:90cm
    Kilo:90.7
    Bu sonuclara göre gecen haftadan bu yana omuzlarda 1 cm kücülme bacaklarda 1 cm büyüme olmus yani kas kaybi neredeyse yok diyebiliriz.
    Diger taraftan benim icin su an önemli olan ölcülere gelirsek belde 1.5 cm lik bir incelme olmus kilodan ise sadece 200gr gitmis.
    Diyete basladigim 5 hafta öncesiyle kiyaslarsam belde 6cm lik bir incelme kiloda ise 3.3 kg lik bir eksilme yasanmis oluyor.
    Bu sonuclardan sonra diyetimin son 3,5 haftasina girmis oluyorum.Görünüs olarak pek bi fark oldugunu sanmiyorum.Kilo verimini biraz daha hizlandirabilmek icin kalori alimimi bugünden itibaren 2000 den 1800 e indiriyorum.Bunu yine en az 200gr protein alimiyla karsilicam.KH 160 gr yag da 40 gr a düsüyor fakat proteinde kisitlama olmucakk yani protein cok fazla alinip KH daha düsük degerlere cekilebilicek.Mesela bugün 240gr proteine karsilik 110 gr KH aldim.KH icin 160 max.seviye olucak.
    Bu hafta icin planim bu artisiyla eksisiyle yorumlarsaniz sevinirim.

9. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    tebrıkler.aynen bende kh dusurudm :)

10. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bugün anladığım bişiy daha varsa oda 120 gr Kh ile ne doğru dürüst antremman oluyor nede kardioİnsülini neredeyse hiç yükseltmememe rağmen bi şekilde canım hep bişiyler yemek istiyor özellikle tatlı krizi.insülin seviyem günde iki kez yükseliyor biri kalkınca 10 gr.bitter çikolata yiyorum whey den önce diğeride antremman sonrası 6 adet 15 gr haribo.Aslında muz yiyordum fakat muz yaramadı kabızlık yaptı.Antremman sonrası başka ne alabilirim insülin için önerisi olan varsa yazsın lütfen.sabah ve antremman sonrası okadarcık aldığım şeker insülini yükseltmeye yeterlimi bilmiyorum.Diğer yandan okadarcık yediğim şeker aldığım için bile piskolojik suçluluk duyuyorum.

11. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    dostum benmkı bomba gıbı gıdıyor..makarnayı kestım artık yulaf dahı estım :D tavuk balık bulgur ıstık vs. mantar kabak vs. boyle beslnıorm .d

12. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Tebrik ederim.Aslinda makro basit,ne yedigimizden cok ne kadar kalori aldigimiz.Harcadigimizdan fazla alirsak kilo alir,harcadigimizdan az alirsak kilo veririz bukadar basit,fakat bu aldiklarimizi ne kadar kaliteli alirsak bizim ve o kiymetli kaslarimiz icin okadar iyi.

13. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    aynen öyle

14. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Bu haftadan bikac resim ekliyelim bakalimdedigim gibi pek bir fark göremiyorum ayrica.Yarin daha aydinlik bir ortamda cektigim resimleride yüklücem.Ayrica 1800 kalorilik iki günlük beslenme örneginide buraya yazicam.

15. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    vucut yapın harıka dostum bayldım :)

Bekci bunu beğendi.
  16. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    %23 Yag;bayilmadan önce birdaha düsün istersen:):):)
    Sahi ne yaptin beslenmeyi düzene sokabildinmi?sabret az kaldi ramazanin bitmesine istersen sonra güzel bir beslenme plani yapariz sana beraber:)

17. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    tam sekılde sokamadım valla cardıoya devam..makarna yulaf kestım dedgm gıbı.. 73 olan kılom 72.8 e düştü.yanı 2 gram vermişim.. senle ıyı bır beslenme yaparız dedıgın gıbı ıkımızde ıcıdnde ıyı olur :)

18. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Ben diyeti bitiriyorum 22 agustosta,türkiyede olucam ordada bu diyeti sürdürebilmem bu disiplinle devam edebilmem cok zor.Diyetlerimi bide yeni resimleri yüklüyorum birazdan görürsün.Bu arada anlamadimda hic yorum yapanda yok su yanlis bu dogru felan diye tik yok yaaw.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:34 ----------

Dün yazmis oldugum gibi 4 gündür uyguladigim 1800 kalorilik yag yakimdiyetimin detaylarini yaziyorum(Sanirim olay tamamen yag yakimina döndü,doktorun %23 yag orani demesinden sonra definasyon unutuldu

örnek olarak sali günki beslenmem var birde bugünkini yazicam.Tam saatlerini yazmiyorum sabah öglen ve aksam diye ayirdim ama toplamda 6-8 ögün.
    30-Haziran Sali

Sabah
    nitrix
    10gr bitter cikolata
    1 servis amino
    1 servis BCAA
    1 ölcek whey
    2 tam domatesle yapilmis tek sarili 10 yumurta
    toplamda 524 Kalori

Ara ögün
    1 adet elma
    1 adet seftali
    antremman öncesi
    xpand extereme pump pre workout
    Toplamda 139 kalori

Antremman

Antremman sonrasi
    15 gr Haribo
    1 servis amino
    1 servis BCAA
    yarim saat sonra
    1 servis cellmas
    1 ölcek whey
    1 saat sonra
    150gr Brockoli
    150gr.Havuc
    150 gr Mantar
    250gr Tavuk gögsü
    Toplamda 605 Kalori

aksam ögünü
    300gr brockoli
    50 gr mantar
    50gr haslama patates
    250gr Tavuk gögsü

Yatmadan önce Magerquark(Casein,25 gr protein sadece 150 kalori)
    Balik yagi
    Toplamda 1811 Kalori
    267 gr Protein
    141 gr K.H
    26gr.Yag

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:41 ----------

Devam ediyoruz bugünki diyetimizle.Bugün off günümdü off günümdede su sekilde beslendim.

Sabah
    nitrix
    1 kasik Bal
    1 servis cellmass
    1 servis whey
    60 gr haslama patates
    1 saat sonra
    150 gr lachs balik yaninda salatalik tursusu(omega3)
    Toplamda596 kalori

öglen100gr bulgur
    200 gr tavuk gögsü
    200 gr yagsiz yogurt
    Toplamda 678 Kalori
    Aslinda burda bulgur düsüncem yoktu fakat KH krizim tuttu.

aksamüstü 200 gr tavuk gögsü
    aksam200 gr tavuk gögsü
    Malesef buralara KH ekleyemedim bulgur bütün hepsinin yerine gecti
    Yatmadan önce Magerquark
    Toplamda 558 Kalori

Tüm gün
    1832 Kalori
    250 gr Protein
    116 gr K.H
    39 gr yag(Bu yagin 20 gr i sadece lachs balikdan)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:50 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:47 ----------

Bu diyetten anladigim bikac sey varki oda,1800 kalori sanirim benim alt sinirim,ac kalmasamda cok seyi yemeyi özlüyorum.Doyasiya meyve yemek istiyorum Bir oturusta yarim karpuzu devirmek istiyorum,nutellaya kasik sallamk istiyorum.Bulgur makarna pirinc in ne kadar güzel oldugu kacinilmaz gercekmis
    kesinlikle KH sizliga dayanamiyorum yada alisik degilim,birdajhaki diyetimi katosis olarak yapmak istiyordum fakat basarabilecegimi sanmiyorum.Benim icin iyi bir tecrübe oldu yani ilk defaV:G agirlikli bir diyet yapan birisi icin.Baska fotograf yüklemicem.22 agustosta diyetim bitiyor.Birazda mejburiyetten.

Son düzenleme: 2 Ağustos 2013
  19. mcan09

mcan09 Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    VG :)
    Yer:
    Aydın
    Abi 15 gr jelibon yaklaşık kaç adet oluyor ?

20. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    kardesım sana ''helal olsun '' dıorum baska bse demıyorm.sen fark etmıyorsun ama bende yag oranın gayet ıyı baklavalar hafıften gorunumde kazanmıs yanı çok far var ılk fotonla..bende kh zalattım tamamen kesemıyoruz malasef proteını kasa tasımak ıcın kh onemlı.. mesela bende 3 gunde bır bulgur yıorm hıc bırsey yoksa fıstık yada yulaf yıyorum.gerçekten ıyı beslenıyosun suplemntlerın harıka ama bobregını bence cokama cok asırı yoruyosun.dedıgım gbı beslenmen ıyı mantar bende tuketmeye basladımm hergun aynı yemegı yemek ınsanı sıkıyor.ayrıca sevdıgın seylerı benı mgıbı 20-40 gun agzına vurmam ınan unutuyorsun. :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:48 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:48 ----------

KH kesınce nıe kestın dıyorlar. :) proteın tozlarına bakın 1 ölçekte 4-5 gr karbonhıtrat var ve 30 gram proteın..demekkı proteın almak ıcın 4-5 kh yeterli..gerek yok fazlasına. :)

Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş