Bcaa?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve HighR1sc tarafından 8 Ağustos 2017 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. HighR1sc

HighR1sc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara, Turkey
    Arkadaşlar merhaba,
    1 senedir spor yapmıyordum (üniversite sınavı nedeniyle) yeniden spora başlamaya karar verdim fakat vücut bitaz yağlandı 84-85 kilo civarındayım ve %16-18 civarında yağ oranım var boyum 185 civarı yaşım 18 vücut yağ oranımı düşürüp kasları arttırmaya çalışacağım fakat sizden bir öneri istiyorum kendime güzel bi beslenme programı ve antrenman programı oluşturdum fakat daha hızlı sonuçlar almak için bcaa almaya karar verdim. Sizce daha sonra mı almalıyım , şu anda alsam bir problem olur mu? Hangi bcaa ları önerirsiniz?

Birde şu klasik " ilk 6 ay supplement kullanmak gereksizdir "gibi klasikleşmiş lafları destekli olmadan yazmazsanız sevinirim(yazanlara [​IMG] )

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Protein tüketimin normalse bcaa ya ihtiyacın yok. Yediğimiz birçok yemekte ihtiyacımızı karşılayacak miktarlar bulunuyor.

Moto G (4) cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Neden BCAA?
    Kreatin varken

4. madmax29

madmax29 Üye

Beğenileri:
    284
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    whey - bcaa - kreatin ucude farklı işlevi olan supplementler. ihtiyaca göre hepsi kullanılır...hiçbiri için şunu alıyosan bunu alma yada sunu yiyiyosan buna gerek yok demenin anlamı yok. ben şu an günde 1 olcek whey - 1.5 olcek isaolat - 5gram glutamin - 10gram bcaa alıyorum whey ve isolattaki bcaa oranınıda sayarsak 20grama tekabül eder sadece bcaa alımım.

5. HighR1sc

HighR1sc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yer:
    Ankara, Turkey
    nutrade bcaa almaya karar verdim.

Sayfayı Paylaş