BB'den barfiks e geçiş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve gnnc144 tarafından 7 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    İyi aksamlar arkadaşlar
    bir süredir body building ile uğraşıyordum ve gözle görülecek değişimler oldu faydasını cok gördüm ama artık barfiks e yöneldim , youtube da barbrothers videoları beni barfikse sürükledi diyebilirim
    ama kafama göre barfiks çekmek de istemiyorum bir düzeni olması gerekmez mi ? Barfikse yeni başladıgımda 3 tane cekebiliyordum şimdi 10 uzerinde cekiyorum ama düzensizlik hissediyorum çalışma konusunda yardım ederseniz sevinirim.Mesela toplam 8 set , 2 set enseye, 2 set geniş gibi.
    teşekkürler şimdiden.

2. AnTiCoRe

AnTiCoRe Üye

Beğenileri:
    246
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Diş Hekimi
    Barfiks başta sırt olmak üzere, omuz, gögüs,biceps gibi birtakım kasları çalıştıran bir egzersizdir.Sadece sırt hareketiyle vücut geliştiremezsin.Zaten bahsettiğin adamlar bara tutunarak çok farklı ve zor hareketler yapıyor.Bu konuda daha bilgili arkadaşlardan street workout hakkında bilgi alabilirsin.

3. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    evet farklı ve zor hareketler yapıyorlar ama bu spor sabır işidir bb de oyle çaşılıp sabredince emeğini alıyorsun.basta barfiks bile cekemiyordum şimdi çok farklı heraketler de yapıyorum yani beni daha ileri atıcak bir program onermenızı istiyorum arkadaslar

4. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Sadece düz barla çalışılacak iş değil dikkat ettiysen o grubun çalıştı mekanda yüksek barlar , çapraz barlar , parelel barlar vs ... Çeşitli barlar mevcut . Ayrıca barfix demirinde çalışmak belli bir oranda kas gelişimi ister . Fakat kararlıysan yok ben barda gelişmek istiyorum diyosan gelişirsin fakat türkiyede street workout balkan yada avrupa ülkelerindeki kadar gelişmiş değil . Yardım edebilecek yada fikir verebilecek insan az . Yeterli altyapı yok yani

gnnc144 bunu beğendi.
  5. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    evet kararlıyım bir suredir de çalışıyorum az da olsa kas gelişimi sağladım diyebilrim ama tabiki tamamen degil. işte bende o ınsanları burda bulabilir miyim acaba diye konuyu açmıştım.sağol cevabın için

6. LoveİsBBal

LoveİsBBal Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    Bar brothers grubunun kurucusu reyiz röportajında ben hiç ağırlıkla çalışmadım sadece barda vücut ağırlığımı kaldırdım diyor . Yani aslında iyi bir bilgiyle bana göre de barda gelişim daha güzel daha simetrik ve estetik bir görünüm için doğru çalışma biçimi olur . Umarım gelişimin iyi olur :)

7. gnnc144

gnnc144 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Eyvallah sağolasın :)

Sayfayı Paylaş