Bayramdan Sonraki Antrenman : Moral 0

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Draqo tarafından 11 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    Bayram tatili başladığından beri hiç salona gitmedim. Bugün tatilin 5. günü. Artık gideyim dedim. 5 gün hiç çalışmadım. Bugün gittiğimde evet ağırlıklarımda artış vardı bu biraz moral verdi ama antrenmanı çıkartamadım yarıda bıraktım. Aşırı bir yorgunluk hevessizlik vardı. Belkide hala tatil havasında olduğumdandır bilemiyorum. Yada beslenmeme bir süre dikkat etmediğim için. Ama 5 günde bu kadarda hamlayamam diye düşünüyorum. Gerçekten büyük bir moral bozukluğu oldu. 5 gün hamlamamız için yeterli bir zamanmı ?

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    bunun hamlamakla pek alakası oldugunu zannetmıyorum drago ... bence sen yeterınce motıve olmadan antremana gıtmıssındır bu yuzdende ıstedıgın verımı alamamıssındır tam olarak ya da sana oyle gelmıstır ..5 gunde hemen bıtmeyız telaslanma :)

bende son antremanımı pazar gunu yapmıstım ve bugun bayramdan sonrakı ılk antremanımı yaptım ve cok da guzel gectı ...

ama antremandan eve geldıgımde 2 3 aıleyı salonda gordum bayram zıyaretıne gelmısler yemek yemem bıraz gecıktı o yuzden canımı sıkan tek sey bu oldu benımde :)))

ama tabı bende herkes gıbı bayramda bıraz olcuyu kacırdım ettı tatlıydı felan derken ıpın ucu kactı bıraz :)) ama artık donduk hayatımıza kaldıgımız yerden devam...

3. Draqo

Draqo Üye

Beğenileri:
    224
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler :) aynen valla ipin ucu cidden kaçtı. uykuydu beslenmeydi gitti :) neyse toplarız ya... kurban bayramı bu yılda bi hafta

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    salonun anahtarını alıp partnerimle bayramda da antremana gittik..bayram ara vermek ve dinlenmek için vesile olabilirdi ama yakın zamanda aralar verdiğimiz için bayramda aksatmadık..

5. sleepy

sleepy Üye

Beğenileri:
    643
    Ödül Puanları:
    0

Diez helal olsun :)

Eminim ki çoğu insan anahtarı alacak fırsatı olsa bile bayram diyip salona gitmez.

İyi çalışmalar diliyorum.

diez bunu beğendi.
  6. Pain&Gain

Pain&Gain Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    keşke bizimde anahtarı alabilcek imkanımız olsaydı çok özledim cici ağırlıklarımı :D

7. Khanxx

Khanxx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Kayseri
    valla genellikle vg yi bırakanlar bu hislerden sonra bırakıyor bence.bir haftalık veya on günlük bi aradan sonra salona gidiyor antreman yarıda kalıyor ve isteksizlik baş gösteriyor.Bu spor nankör vermezsen alamazsın.İşte bu yüzden moral ve motivasyonu düşürmek yok.Aynen devam edeceksin...

8. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    ben de 3 haftadır ne idman yaptım ne beslenmeme dikkat ettim dün ilk defa göğüs bacak çalıştım fakat antrenmandan sonra aynaya baktığım zaman şişmiş kasları görünce güdülenmem hiç zor olmuyor .Ne kadar ara verirsem vereyim ne kadar kötü beslenirsem besleneyim bir başlayınca 1-2 hafta da işler yoluna giriyor.

9. foranimati10

foranimati10 Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    grip oldum cumartesi gününden başladı ve hala devam ediyor..zaten 5 gündür gidemedim spora şimdi nasıl gidicem..bu halde gitmemin doğru olup olmadığını çözümleyemedim yardım lütfen...

10. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Ben tam tersi tatillerde daha bir sevkle calisiyorum, ozellikle hafta sonlari. Sabah kalkiyorum saglam bir kahvalti, ustune salglam bir ogle yemegi, ustune de hafta ici yapmadigim kadar agir antreman. Tatilleri, sadece bayram olarak dusunmeyin, bodye yani kendinize zaman ayirabileceginiz bir firsat olarak gorurseniz daha cok zevk alirsiniz spor salonuna gitmekten. Hele bir de yememeniz gereken tatlilari falan harcaminiz gerektigini hatirlatinca kendinize :).

11. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    o etleri yedikten sonra biyolojik olarak kotu idman cikmasi pek mumkun degil, motivasyon eksikligidir, havalar da kasvetli zaten

Sayfayı Paylaş