Bayram Harçlığımı Aldım Kreatin Alıyımı (yaş 15)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve KaanScaletta tarafından 3 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Abilerim bayram harçlığımı aldım ve işte gine araştırıyorum fitness la ilgili bilgileri falan kreatin kaslarda su tutuyomuş antrenmanlarda daha enerjik olup daha fazla basıyomuşuz ve zararı yokmuş diyolar saç dökülmesi falan yapmaz diyolar benim yaşım 15 2 aydır gidiyorum salona ilk 1 ay 73 kilo dan 63 düştüm şimdide bulk yapıyorum kendi kafama göre kalori saymadan aburcubursuz ekmeksiz günde 5 yumurta ev yemeğiyle şuan 65.4 kg yum kreatin alıyımı 40 50 tl arası kreatinler var boyutuda küçük ailemden saklayarak kullanabilirim çok rahat yalnız ben öğrenci olduğumdan ailemdende doğru düzgün para almadığımdan bu kreatine sürekli devam etmem imkansız belki 1 tane alırım o kadar belki 1 tane daha alırım yani bırakınca o su geri gideceğinden gücümüzde bi düşüklük olurmu görüntüde kesin olucak biliyorum ama gücümüzde bi değişiklik olurmu yada birden balon gibi inmeyiz demi gine yardımı dokunur birde şöyle bi paket gördüm https://www.proteinocean.com/bayram...MIlqHa6On-6gIVj94YCh2iZwLREAkYASABEgIXUPD_BwE 100 tl kreatin + protein tozu bunu alıyımı ama nasıl kullanıcağımı falan hiç bilmiyorum günde kaç tane nasıl alıcam gizli kullanıcam benim gittiğim salondaki hocaya söylesem kendi malından satmaya çalışır birde adım falan çıkar birileri duyar korkuyorum sizce alıyımı ve etkisi olurmu gelişimim hızlanırmı zararlımı 250 gr veya 500 gr yetermi sadece geçici bir güçmü yoksa kas yapmamda katkı sağlarmı yardımlarını bekliyorum

en fiyat performansı hangisidir sizce 150 gr 45 tl 30 gün gidiyomuş sadece biraz pahalı geldi 30 günde etkisi olurmu hem

boy 175

Son düzenleme: 3 Ağustos 2020
  2. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    İkinci ayında bunlara ayıracağın zihin enerjini doğru antrenman teknikleri, hareket formları, kas anatomisi-fizyolojisi ve enerji sistemlerini öğrenmeye harcamanı tavsiye ederim. Şu an kullanacağın Kreatin sana hiçbir fayda sağlamaz.

Skinnyfat bunu beğendi.
  3. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    Tatil olduğundan biraz araştırıyım dedim salondakiler sinirimi bozuyorda 1 yılda bişey olmaz diye diyorum nasıl olmaz olan oluyor şu nasıl olmuş bu nasıl olmuş diyolar steroid o 1 yıl değildir bütün inancımı kırıyolar her izlediğim hocalar ama kreatin ciddi fark yapar diyolar araştırmalar falanda ben ucuz protein tozu veya kreatin alsam cidden fark olmazmı sağlam besleniyorum zaten midesiz olduğumdan sorun olmuyor

4. NeverEnough

NeverEnough Üye

Beğenileri:
    652
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Stj.Dr.
    Hiçbir fark olmaz. 2. Ayda supplement kullanmanın hiçbir faydası yok.

Hayalindeki adamlar hayvan gibi vücutlu modeller ise değil 1 yıl, 40 yıl protein tozu içsen yine olmaz. Başkalarına bakmayı bırakıp bu sporun bilimini öğren, ardından sadece kendini dünden daha iyi yapmaya odaklan. Zira o hayal edilen vücutlar kimyasal destekler almadan, babaannelerinin meme kanseri proflaksi ilaçlarını içmeden olmuyor maalesef. İzlediğin hocaların da ilaçlar sayesinde 50cm kolu yapmış ama hiçbir bilimsel bilgiye sahip olmayan boş tipler olmamasına özen göster.

Skinnyfat ve KaanScaletta bunu beğendi.
  5. KaanScaletta

KaanScaletta Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    yani boşa para harcamıyım adam gibi yiyip basıyım doğrumudur

Skinnyfat ve NeverEnough bunu beğendi.
  6. ısıda

ısıda Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    kardeşim bikere kreatin için yaşın tutmuyor 18den küçükler kullanamaz
    yukardaki arkadaşın dediği gibi kalp krizinde kullanılan ilaçları basıp 50 cm kol yapan salon hocalarına değil internete bak

Sayfayı Paylaş