Bayanlarda iç kol sarkması! Yardım lütfen

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Pelloosshh tarafından 23 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Pelloosshh

Pelloosshh Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Merhabalar;

Düzenli spora gitmeme ve ağırlık çalışmama rağmen kollarımın içinde daha doğrusu pilateste tuzluk denilen yerlerim maalesef sarkık!
    Kollarımın dış tarafı gayet sert ve kaslı iken iç tarafı yumuşak ve sarkık olması beni çok sinirlendiriyor...
    Buraya hangi aletleri kullanmam gerekir bir spor salonunda? Aletlerin ismini veya resmini gösterirseniz çok memnun olurum.
    Veya spor salonu dışında evde yapabileceğim hareketler varsa lütfen onları da bana önerebilir miisniz?
    Şimdiden çok teşekkür rederim
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Ağustos 2015 ---
    Yok mu yardımcı olabilecek, ağırlık konusunda uzman olan birileri?

Son düzenleme: 23 Ağustos 2015
  2. Pelloosshh

Pelloosshh Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Yok mu yardım eden?

3. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Merhabalar Pelin hanim kollarda sarkamayı önlemek için dambilla yapılan çok güzel ve etkili haraketler var.o hareketleri öneririm .Kollarinizdaki kas hacmi arttikca kaslariniz derinizi sıkılaştıracaktır ve sarkmalari önlemiş olcaniz.ama en başta önemli olan faktör yağ oraninizdir.eger yağ oranınız normalden daha yüksekse iyi bir diyetle zayiflamanizi öneririm.diyeceklerim bu kadar iyi sporlar dilerim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Pelloosshh bunu beğendi.
  4. Pelloosshh

Pelloosshh Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Üniversite Öğrencisi
    Öncelikle cevabınız için çok teşekkür ederim!
    Boyum 174 kilom 69.
    Bugünden itibaren dambıllar ile sıkılaşma hareketleri yapmaya başladım ve yağ oranım yüzde 20dir
    Ne tür hareketleri öneriyorsunu veya ekstra yapmam gerekn bir şeyler var mıdır acaba?
    Şimdiden teşekkürler

5. Crazyfruious

Crazyfruious Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Size önerebilecegim hareketler daha çok triceps (arka kol)u çalıştıran hareketler:SEATED ONE DUMBBELL TRICEPS EXTENSION, DUMBBELL TRICEPS REAR RAISE, TWO ARM LYING TRICEPS EXTENSION, TRICEPS EXTENSIONS.şuan için aklıma gelen hareketler bunlar hareketlerin nasıl yapıldığı anlatmak isterdimde çok uzun sürer diye sadece isimlerini yazdım.internete yazarsaniz hareketleri ayrıntılı olarak anlatan videoları bulabilirsiniz.ayrica yağ oranınızi biraz düşürmenizi tavsiye ederim.yag oraniniz çokta yüksek değil ama biraz kilo verirseniz Kollarinizi olumlu yönden etkiliyecektir.bunun dışında hareketlerden anlayamadiginiz varsa bana sorabilirsiniz.yardımcı olabilirim.size şimdiden kolay gelsin☺

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

derin_aker ve Pelloosshh bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş