Bayanim ve kilo vermek istiyorum

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve matilda tarafından 13 Nisan 2005 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    bence aceleci davranıyorsunuz...üstelik de öğün sayınız çok az...aç kalıyorsunuz,bu yanlış...birçok mesajda da söylenmiş bu...ayrıca bu kadar erken destek kullanmaya başlarsanız ileride vücudunuz alışacak ve etkileri çok azalacak...o zaman ne yapacaksınız...siz mucize arıyorsunuz...ama bunu bulmak çok zor....

2. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Birkaç gündür yazamıyorum. Aslında bu satırları da güçlükle yazıyorum. Bisiklet ile çok kötü kaza yaptım kask dizlik ve dirseklik kullanmasaydım hayatta olamayabilirdim. Benim bisikletim mountin bike idi bir günlüğüne arkadaşımın yarış bisikleti ile değiştirdik çünkü o training yapmaya gidecekti ve dağ bisikleti daha uygundu. Onun bisikletinin lastikleri benim bisikletiminkinden 15 santim kadar daha yüksek Gerçek bir yarış bisikleti. sabah 6 da kalktım ve amacım böyle bir bisikleti bulmuşken bahçeli evlerden etilere arkadaşıma bisiklet ile gitmekti. haliç köprüsünde vitesi 24 e kadara aldım ve inanılmaz hızlı yol almaya başladım mecidiyeköye cebeci otobüslerinin kalktığı durağa yaklaştım. hız düşürmek için frenlemeden önce kaç kilometre hızda gittiğimi görmek istedim çok heyecanlanmıştım hiç bu kadar hızlı gitmemiştim kalbim küt küt atıyordu ve hız saatine bakmak için kafamı eğince o çukur nasıl oldu da görmedim o kahrolası çukur! Direksiyon titredi ve hızla fırlayıvermişim havadayken bir saniyenin kaçta biri kadar olan o sürede allahım dedim buraya kadarmış böyle olmamalı bir yanlışlık var böyle ölmemeliyim aklımdan bir sürü şey geçti. düştüm ve asfaltın üstünde taklalar atan bir araba gibiydim çok ironikti hız ibresini görmüştüm aklıma o geldi kim kaldıracak cenazemi diye düşündüm asfalta çarpa çarpa dönüyordum, idil en iyi arkadaşımdı ama sahip çıkarmıydı acaba ölüme? Emniyet şeridinde yüz üstü yerde yatıyordum ve kaskımdan kan damlıyordu. gözümü kırpamıyordum, artık son anlarım diye düşünüyordum. Sağ kolum ve soldan bir kaburgam kırılmış kaşım patlamış. Ben hiçbirşey hissetmiyordum canım acımıyordu. insanlar geldi birisi kolu dönmüş dedi birisi kaskı parçalanmış çok sakinleşmiştim çok garip şeyler hissettim. kask çarpma anında kaşımı patlatmış. hafif bir iç kanama geçirmişim. Bir daha yarış bisikletine binermiyim bilmiyorum. Çok kötü oldum çok. Allah kimseye kaza vermesin ve ambulans çabuk geldi bu da bir ironi kaza yaptım ve biraz sonra ambulans başımdaydı. :(

Diyetime gelelim. Zayıflamak için sabah öğle ve akşam yemeklerden önce Xenical orlistat alıyorum yağ emilimini %42 azaltıyor zaten yağlı birşeyler yemiyorum. 4 kutuda efedrin arsan aldım. 4 kutu efedrin arsan a 35 milyon verdim tezgahtar sünepesi iyi pazarlık yapıyor. 45 milyona weider l carnitin 300 mg 60 adet aldım, L carnitin i ve efedrin arsan ı iyileşene kadar kullanmayacağım çünkü spor yapamıyorum kaburgam ağrıyor. şimdik tartılmıyorum, alçı çıkınca tartılacağım. :roll:

despo iyileşene kadar resimler ile ilgilenemeyeceğim. hareket ettirdikçe elim çok acıyor sol elimle photoshop kullanamıyorum. boşda duramıyorum html öğrenmeye başladım. kodları okuyorum çok basitmiş. framelere kadar geldim. html yi bitirince php öğrenmek istiyorum eee bana yardımcı olursun artık. ;:::)

3. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Geçmiş olsun. Peki ibre kaçı gösteriyodu. Birde efedrinde korkunç bir kazık yemişsin...

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    cok cok gecmis olsun

5. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    yanlısmı anladım acaba 4 efedrın bızım buradakı eczanelerde 3 mılyonu bulmaz bıle.bu arada dıger kaza ıcın buyuk gecmıs olsun.

6. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Kolumun şişliği indi kaburgamda eskisi kadar ağrımıyor, biraz daha rahatım :) xenical etkili bir ilaçmış, inceldiğimi hissediyorum. 10 milyon kadar yardım ile, obez raporu alarak karneme 4 kutu zenical yazdırdım 100 milyon vermiştim. tanesi 140 milyonmuş ;:::) Efedrin konusunda haklısınız fena kazıklandım, ama yapabileceğim bir şey yoktu 20 eczane dolaştım hiçbirisi vermedi ondan yok, ne yapacaksın .... bin tane soru sordular, bir de ters ters bakmazlarmı :x gıcıklar. Hasta olunca herkes ne güzel ilgineniyor biraz geç iyileşebilirim üst kat komşum bana yemek yapıyor zavallı teyzecik bilmiyorki artık yemeğimi yapabiliyorum. ;:::) yaşasın kötülük.

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    uc kagitci matilda :D

8. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    :lol: kaç gösteriyordu ibre?
    geçmiş olsun

Sven o kişiler günde kaç tablet ( mg) efedrin alıyorlarmış ve vücut tıplerı hakkında bılgın varmı.

9. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Aslında yazmaktan vazgeçmiştim ama(çünkü bana inanmıycakmışsınız gibi geliyor), madem sordun söyleyeyim. Elemanlardan biri günlük 400mg(üçe bölüyordu), diğeri ise 350mg(kaça böldüğünü bilmiyorum) alıyodu. Genel olark elemanlar irilerdi. Ama ikiside :cry:

10. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bence ınanılmayacak bırsey degıl.efedrın kullanımından benım bıldıgım komaya gıren sporcular oldu.bunlar komadan cıkamamıs heralde.

11. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    oha. 350 mg efedrin almak zaten intihar etmektek farksız.

12. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    offf offf yazı yazmak istiyorum. Kolum zonkluyooor. kaburgam iyileşmiş. Ev kuşuna göndüm. zayıfflıyorummm :) Bana acıyan bir arkadaşım bir kutu ilaç yollamış ne olduğunu anlayamadım tabi kullanmadım. üstü kaplanmış pembe haplar bir ayda yirmi kilo verirsin dedi bu ne olabilir? siyah negafit film kutusuna koymuşlar 100 tane.

Herkes hızı sormuşşş :doubt: ben kimse inanmaz diye yazmamıştım. Bende olsam inanmam, yalancı durumuna düşeceğim ama olsun hadi 113 kmh.

Efedrini çok merak ettim 1 tane aldım çok iyrennççç. :neutral: hiçbir değişim göremedim 1 tane daha aldım. üstüne 2 kadeh viski içtim uykumu bile getirmedi. Çektim üstüme yorganımı biiir güzell uyudum acaba hala uyuyormuyum. Hani Uykusuzluk yapacaktı? evi turlayacaktım? Sadece kabus görmeme sebep oldu sabaha kadar alien peşimde dolaştı neyse ki mutfaktaki tüfekle vurdum onu artık beni rahatsız edemez. Hepinize iyi geceler.

13. Deli333

Deli333 Yeni Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    günlük 50-100 mg arası efedrin uyutmaz genelde insanları. ben geçen dişimi çektirdim. 2 tane vermidon içtim. gece 3 te zor uyudum. efedrin vs gibi ilaçlar daha tesirliki içsem uyuyamazdım demekki hiç.

zayıflama için gym çok daha etkili olurdu bence. üstü kaplanmış pembe haplar? dianabol değildir heralde. karbonhidrat alımını saat 2 den sonra durdur. saat 6 dan sonra ekmeksiz sade sebze yemeklerini tercih et. saat 7 yi geçtiğinde hiçbirşey yeme bence.

14. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    kahretsin baskülün ayarı bozulmuş boşuna sevinmişim 76,500 gösteriyordu ayarlayınca 77,250 gösterdi :( çok yavaş azalıyor. Alçı çok fazla engel oldu, hareket edince ağrı yapıyordu spor yapamadım. Yarından itibaren deli gibi bisiklet kullanacağım, yaz ayının da etkisiyle umarım daha fazla yağ yakabilirim. Kristal penbesi üstü kaplanmış haplar DNP... (gönderen öyle söyledi) zararlarından çekiniyorum, çon çare olarak kullanabilirim. Yazı yazmak çoook güzel alçıdan kurtuldum da neden tüylendi bu kol bir türlü anlayamadım... :x [/quote]

15. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    SUMU YOKSA YAĞMI

Arkadaşlar 6 gündür deliler gibi bisiklet sürüyorum ve tartıda 5 kg eksik görünüyorum kaybettiğim kiloların ne kadarı yağ olabilir? Sabah turumdan önce 1 ephedrine arsan alıyorum ve yanıma 3 matara su ve 1 meyveli soda alıyorum, akşam turumdan önce yine 1 ephedrine arsan alıyorum ve yine 2 matara su 1 meyveli soda içiyorum. Sizce protein desteği almalımıyım?

16. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    Re: SUMU YOKSA YAĞMI

6 gunde 5 kg ! bence cogu su ve bole gıderse kastan yiceksin bu da metabolizmanı yavaslatıcak anlamı kilo vermen zorlasıcak alman kolaylasıcak !

17. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    Proteinmi almam gerekli ne yapayım? l-carnitine de kullanıyorum.

18. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    kahvaltı ogunune peynir ekle 1 su bardagı sut ic yagsız olmasın ama az yaglı olsun Sairconun yazılarını da okuyabilirsin orda cok yararlı bilgiler bulabilirsin

19. matilda

matilda Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    satis elemani
    Yer:
    istanbul
    En sonunda 67 kg yim :D amacıma ulaştığımı söyleyemem bu tempoda çalışmaya devam edeceğim. yatmadan önce 1 bardak süt ile protein tozu alıyorum. gün içinde one a day, bisikletten önce l-carnitine e devam ediyorum. Öğün sayımı arttırdım az az yiyorum.

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    helal olsun matilda başarılarının devamı dilegiyle :)

Sayfayı Paylaş