Bayan sporcu

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve mavi düşler tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mavi düşler

mavi düşler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar ben milli sporcuyum. Çapraz bağ sakatlıgi sonrası 6 ay sahalara cikmadim ve bu süreçte 12 kilo aldım. Daha sonra tekrar sıkı antrenman ile 10 kiloyu geri verdim ama hala 5 6 kilo fazlam var. Boyum 1.75 kilom ise 72. Şuan kilo vermem durdu. Bu süreci nasıl asabilriim tekrar kilo almadan. Kaslı bir vücuda sahip olduğum için pek sırıtmiyor vücudum ama bacak kalınlığım çok fazla nasıl inceltebilriim. Şimdiden teşekkürler.

2. NORTHS

NORTHS Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yağ yakımını hızlandırmak için uygun bir beslenme ile carnitin kullanabilirsiniz forumda vücudun tüm bölümlerine uygun hareketleri resimli anlatan konular var

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    hala kilo mu vermek istiyorsunuz?kilo vermeniz devam etmiş,bu yüzden eski kilo verebildiğiniz kalori ile şuan kilo verememeniz normal,yani biraz daha kaloride düşüş yaratmalısınız.

bu esnada antrenmanlarınıza da devam edip protein oranına dikkat ediyorsunuz değil mi?çok uzun zamanlarda kazanılan kas kütlesinden yanlış yapılan diyetle/idmanla kayıp yaşamak istemeyiz.

4. mavi düşler

mavi düşler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkürler norths siteye yeni üyeyim takip edicem hepsini.. zeo64 aslında bu konuda bilinçli olmama rağmen beslenme konusunda çok fazla hata yapıyorum. Bu kadar sık ve yorucu antrenman ve aç kalmaya ragmen hala tam fit bir vücuda sahip olamamak canımı sıkıyor napiyim

Sayfayı Paylaş