Bayan İçin Başlangıç Mekik Programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Drummer07 tarafından 23 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Drummer07

Drummer07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar. Arada takılıyordum bu forumda fakat üyeliğim yoktu. Duruma göre devamlı üye kalabilirim :D

Sevgilimle şubat tatilinde ve devamında düzenli spora başlamak istiyoruz. Şuan için 2 hafta yani tatil boyunca akşamları yaklaşık 15-20-25 dakikalık çalışma süresi isteyen bir mekik programı bakıyorum onun için. Tek seferde 20 ye kadar çekebiliyor yaklaşık. Bense gecen yıl ki şınav programıma devam edeceğim. Önerileriniz mekik üzerine olmak zorunda değil ev ortamında yapılabilecek herşey olabilir sanırım. Kız hırs yaptı önerilerinizi bekliyorum çok sağolun. :D

2. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Selam,

evde yapılabilecek hareketler ile ilgili forumda bir çok paylaşım var. Biraz araştırabilirsiniz.
    Ama benim tecrübem şu: evde düzenli spor yapan kişi sayısı binde bir.

Evine koşu bandı veya bisiklet alıp apketinden çıkarmayan çok.

Bir diğer konu ise. Vücudun tamamını çalışmak gerek. Bu sadece mekik ve şınav ile yapılacak bir şey değil.
    Eğer sevgiliniz sadece şınav çekerse bir süre sonra duruş bozukluğu oluşacak. Omuzlar öne doğru gelecek kambur gibi duracak.
    Bunun sebebi ise göğüs kasının gelişmesi ama buna karşın sırt kasının geride kalması.
    Benim tavsiyem bir spor salonuna yazılmanız ve profesyonel destek almanız.
    Eğer Antalya da yaşıyorsanız salon konusunda yardımcı olurum. Çoğu salon sahibini tanıyorum.

3. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Tam olarak aradığını buldum :) Hem 15 dakikalık hem de video, bakar bakar yapar artık. bol şans!

Sayfayı Paylaş