Basit Başlangıç Programı (Yardım Lazım)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Scipliton tarafından 20 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Scipliton

Scipliton Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    3.ayıma girmek üzereyim.Bu zamana kadar lay lay lom şeklinde düzensiz olarak kimi zaman split kimi zaman full body,upper-body vs çalıştım.verim aldığımı söyleyemem çünkü kafam karışıktı ve her hafta nerdeyse program değişiyordum.Ağırlıklar bench press 25,barbell curl 20'ye kadar çıktı.En sonunda bodybuilding adlı forumda ileri seviye birinin verdiği programı gördüm.Kafama yattı.Sizinle paylaşıp fikirlerinizi almak istiyorum.Bu programla ölçü alabilir miyim ?

Belirtmemde fayda var evde çalışıyorum.Sehpa,ez bar düz bar ve 60 kilo ağırlığım var.dumbeller da var tabii

Program şu;

Squats
    Bench Presses
    Bent-Over Rows
    Overhead Barbell Presses
    Stiff-Legged Deadlifts
    Barbell Curls
    Calf Raise(Evde çalıştığım için buraya kendi istediğim hareketi eklemeyi düşünüyorum)

Haftanın 3 günü

Programın mantığı ise çok basit.Her hareket 4x8 ile başlıyor.Her hafta 1 tekrar artırılıyor.4x12'ye gelindiğinde her hareket 5 kg artırılıyor.Böylece program devam ediyor

Görüşleriniz önemli
    --- Mesaj birleştirildi, 21 Ekim 2015 ---
    Arkadaşlar kusura bakmayın 4 tane konu açılmış telefonun azizliğine uğradım sanırım.Yetkili biri varsa diğer konuları kapatıp burdan devam edebiliriz.İyi geceler

Son düzenleme: 21 Ekim 2015
  2. Scipliton

Scipliton Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    8
    Yukarı

Sayfayı Paylaş