Barfix,mekik ve şınav

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve C.s.s tarafından 4 Nisan 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. C.s.s

C.s.s Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle selamlar.

Size göre bu 3 hareketi kaç tekrar + kaç set ile yapmalıyız?

2. Coyote

Coyote Üye

Beğenileri:
    1.569
    Ödül Puanları:
    123
    su an kaç tane yapabiliyorsanız her hafta 1 yada 2 tane arttırın. böylece yavaş yavaş gelişirsiiniz.

3. C.s.s

C.s.s Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    60 tane şınav , 10 tane barfix çekebiliyorum.Ayriyetten en son güç denememde ise 450 tane mekik çektim.

Peki , her hafta 1 er adet arttırmamamı söylüyorsunuz.Set olarak kaç set yapmamı önerirsiniz ?

4. diego7

diego7 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    0
    amacın hacim almak mı yoksa yağ yakmak mı,eğer hacim yapmaksa,şınavda 3-5 set 6-12 tekrar aralığında yap,eğer vücut ağırlığın hafif gelirse sırtına bir çantanın içine ağırlık koyarak yapabilirsin
    barfikste de aynı 3-5 set yapabilirsin,tekrar arlığı yine aynı,son tekrarların çok zor olmalı yani bir tekrar daha yapamayacak durumda olmalısın.ben de şu anda evde çalışıyorum,şınav ve barfiksi bu şekilde yapıyorum,mekik hakkında çok fazla bilgim yok
    amacın eğer yağ yakmaksa coyote'nin de dediği gibi her hafta tekrar sayısını 1-2 adet arttırmaya çalış,yine bunda da set sayılarını aynı şekilde uygulayabilirsin

Sayfayı Paylaş