Barfiks ve inverted row aynı programda olur mu?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Tr1baL tarafından 8 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tr1baL

Tr1baL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    şu aralar evde spor yapıyorum sırt kası için imkanlarım sınırlı belimdede sorun olduğu için deadlift,barbell row vs yapamıyorum. sizce barfiks ve inverted row aynı programda yer alabilir mi?biliyorsunuz biri dikey çekiş biri yatay

sırt için şu hareketleri yapıyorum sırasıyla (barfiks (2 set geniş 2 set dar tutuş) , inverted row , dumbell row, incline dumbell row (tutuşu farklı orta sırt ve trapezler için)

2. Fortuna Favet Fortibus

Fortuna Favet Fortibus Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    İnşaat Y. Mühendisi
    Yer:
    İzmir
    Merhaba. Barfiks ve inverted row kendi ağırlığınız ile yapabileceğiniz iki harika egzersiz. Her sırt programında bence zaten mutlaka olmalı. Hatta trx ile bu tip hareketleri dahada zenginleştirebilirsiniz.
    Yalnız bel ile ilgili sorun yaşıyorsanız dumbell row hareketine de çok dikkatli başlamalı ve tamamlamalısınız... Mümkünse yardım alın. Kolaylıklar dilerim.

3. Tr1baL

Tr1baL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    sağolun hocam yorumunuz için barfiks ve inverted benzer hareketler olduğu için overtrain gibi birşey olur sanmıştım ozaman sıkıntı yok peşpeşe yapabilirim

Sayfayı Paylaş