Barfiks çekemiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve igoodbigmemik tarafından 17 Nisan 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. igoodbigmemik

igoodbigmemik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar, uzun zamanlı hastalıktan yeni kurtuldum vücudum çok güçsüz ve spora başladım ama barfiks çekemiyorum. Barfiks çekmek için asılı kalma gibi bir çok tekniği biliyorum. Evimde 5 kiloluk dambıllar var. Barfikse kendimi hazırlamak için dambıllarla hangi hareketleri yapmam gerekir ?

2. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    En fazla dumbell row yapabilirsin bu da yetersiz olur kendin ağırlık yapamaz mısın ? Ve ya direnç lastiğin var mı varsa senin için çok kolay olur. Eğer bunlar olmazsa bara zıplayarak asıl ve hareketin negatifini yavaş yapmaya çalış her türlü gelişirsin.

3. igoodbigmemik

igoodbigmemik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    direnç lastiği alıcamda dambıllarda bişeyler yapabilirmiyim diye merak ediyorum barfiksi geliştirmek için

4. BoraKa

BoraKa Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    18
    Dumbell row yapabilirsin üstelik barfiks için Kol ve omuz da çalışmanı tavsiye ediyorum ikisi de yardımcı kas grupları

5. Despa

Despa Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Fransa
    Masa olur, iki sandalye arasına sağlam bir demir koyup yapmak olur, İnverted Row yapabileceğin bir yer yarat kendine:
    Eğer hareket kolay gelirse, sırt çantanın içine ağırlık koy(su şişesi dambıl vb artık ne olursa) sırtına tak öyle yap hareketi, evde daha iyi hareket bulman zor barfiks için.

Sayfayı Paylaş