Bana Yardım Edin Lütfen, Yeniyim

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve aysecik tarafından 6 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. aysecik

aysecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :D Valla çok yoğunum, ben bu foruma severek giriyorum. Nadir de olsa gelirim

2. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    neyse maziyi boşverelim sen forumun bir parçasısın artık sen ve köpeklerin yavruları satabildinmi

3. aysecik

aysecik Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim, :)

evet satıldılar.
    Yenileride yolda 8)

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    hımmm seri imalatmı yapacaksınız birinin adını bodyforumtr koy :D emeğimizin karşılığı olurmu :)

5. NiL

NiL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    LüTFen BaNa Da YARDIM EDİNNNN

iyi günler....burdaki üyelere çok güsel yardımcı oluosunuz.....lütfen banada yardımcı olun....beni bilgilendirin...banada koçluk yapın..en çok buna ihtiyacım war...bana destek olmayan koçluk yapan biri olmadığı zaman başaramıyorum....167 cm boyundayım 71 kiloyum orta yapılıyım....genel olarak şişman bi insan değilim....orta yapılı olduğum için istesem de zapzayıf olamam biliyorum.....bnm problemim bacak içleri....binici pantalonu diye tabir edilen yerler...çok yağlı......oralar olmasa normal kilomdan rahat bi 8 9 kilo eksik dururum....karnım göbeğim yok belim yağlı falan da değil...ama bacaklarım beni çok üzüo...uzun zamandır kot pantalon giyemiorum hep bol giyiniorum bacaklarım belli olmasın die.sağ üst bacağım 61 cm, sol üst bacaım 59 cm...aslında genel olarak kilo wersemde güsel olur....daha düzgün bi fizğim olmuş olur...bir dier problemimde göğüslerim hiç formda değiller....biraz geç sütyen kullanmaya başladım...hafif başları aşağı doğru bakıo....dolgunlar ama aşağı bakıolar hiç hoşuma gitmio ve 6 ay sona ewlenecem....aslında böle açık açık yazdım ayıp olmamıştır umarım....onları kaldırmak için nasıl egzersiz yapabilirim.....ya işte bunlar bnm problemim herşei yazdım...kalça 99 cm bel 72 cm göğüs te 99 98 cm olmalı...bana uygun egzersizler spor düzeni yani nasıl yönlendirseniz bende sizi dinleyeceime söz weriorum....

6. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Nil bende salonda fitness trainerım ve bayanların coğu senin benzerin sorunlardan yakınıyo cardiovasküler bi programla calışmaya başlamalısın haftanın 5 günü şeklinde olmalı 3 gün cardio 2 gün normal ftness..
    Özellikle adductor ve abductor denen aleti calışmalısn tabi ki doğal haraketlerle calışman gerekirse ona da care bulunur forumda herşey var küçük bir araştırma yeterli..Danışmak istediğin kısımlarda PM atabilrisn

7. NiL

NiL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya teşekkür ederim...ama spor salonuna gidemem çalışmaya başlıycam...ayrıca bnm yaşadığım yerde böle spor salonları yok....keşke olsa başımda bi antronör olsa beni çalıştırsa.....haftada 5 gün saba 8 ile 9.30 arası tempolu yürüorum.....sonada 5 dk twist and shape die bi alet war merdiven çıkma gibi ondan yapıorum...2 aydır düzenli yürüorum abur cuburu kestim dikkat etmeye başladım ama sadece 1 kilo werdim çatlıycam ya...millet 1 hafta spor yapıo 2 kiloyu dewirio...ben weremiorum.....keşke genel olarak şöle bi 10 kilo zayıflasam göğüslerim dimdik taş gibi olsa. bacaklarım sütun gibi olsa......dediğin hareketleri ew ortamında nası yapıcam....önceki mesajımda yazmıştım zaten problemlerimi....forumdaki dier yazılara bakıorum...yardımcı olmuşsunuz yeme planı spor planı antreman falan...şöle hazirana kadar bu dediklerim olsa.lütfenyardım edin...bana koçluk yapın internet üstünden nişanlımın karşısına taş gibi çıkmak istiorum

8. hoterme

hoterme Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    nil arkadaşım dalgaya almış gibisin o dediklerine güzel görünüm diyelim daha iyi olur. sen yürümene devam hızlı tempo en az 45 dk bayanlardada öyle dediğin gibi sonradan çok zor olur olmaz gibide ondan olduğuyla yetin. senin yemende problem var bence eyer yapıyosan spor birbuçuk saat yürüme falan verirsin. yemene dikkat et kolay gelsin terimleri doğru kulanmasanda ben kendi adıma yardımcı olmam söyleyeyim

9. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Çalıştığım salonda bundan daha sıkı calışpta verim alamadım diyen bayanlar var baş hocama yönlendiriyorum ve konuşmayı dinliyorum tam da düşndüğüm gibi oluyor sorun açık beslennme arkadaş beslenme beyaz denen illeti keseceksin sabah tost yemeyeceksin kırmızı et alımına dikkat edeceksin spordan dönerken elinde simitle dönen bayanlardan olmıycaksın anlayacağın sebzeleri ön plana alıp alacağın et miktarını hindi ve tavuk göğüsü ile karşılyacaksın onun dışında istedğini yap bişey olmaz..
    Siteyi araştır cok şey bulackasın Hadi kolay gelsin...

10. NiL

NiL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hoterme arkadaşım merhaba..nei dalgaya almış olabilirm nie böle bi tutumla yaklaştınki.....isteğim arzum olan şeyleri yazdım...imkanınız da warsa yardımlarınızı istedim ne war bunda...ayrıca terimleri yanlış yazabilirm ne hocayım ne de başka bişi....asıl sen dalga geçiosun.....benim bilmediğim eksik olduğum bi konuda...
    yürüyorum kilo weremiorum...sizden özel hareketler istediğim sorunlu bölgelerim için....ancak bnm yazılarıma imla kılavuzluğu yapıosun.....teşşekkür ederim......bu siteye gerçekten yardımcı olabiliecektir die üye oldum ama yanılıorum galiba....

11. Mpoison

Mpoison Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bak arkadaşım bir siteye girildiği zaman ilk önce araştırma yapılır sonra soru sorulur sen sordun biz sana cardiovasküler şeyler yapman gerektiğini söyledik yani yağ yakmaya yönelik şeyler yapıcaksın dedik beslnmene dikkat et un mamüllerini kes beyaz et ye dedik burda sana ben abdominal crunchı romain chair yada cable crunch ı tasvir edemem sen vücut egzersizleri kısmına gireceksin ordan tavsiye ettiğimiz şeylere yönelik haraketleri öğreneceksin evinde vb yerde yapabileceğin şeylerde var forumda araştırmaktan üşenmeyin hayde kolay gelsin...

12. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.220
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    kullanılan usluplara dikkat edelim sadece nickle hitap ediniz

13. seher23

seher23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    EV HANIMI
    merhaba arkadaslar bende bu formda yeniyim.esim vucut gelistirme sporunu amator olarak uzun zamandir yapiyor.sonunda bende baslamaya karar verdim.daha siki , daha bicimli ,daha sexi ve saglikli bir vucut icin.boyum 1 60 kilom 55.boyum ve kilom orantili bu durumdan memnunum.benim sorunum bacak iclerimdeki ve kalcamdaki sarkmalar.eger mumkunmudur?

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.220
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Sayfayı Paylaş