Bana uygun bir beslenme-egzersiz programı yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve symbiotica tarafından 12 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. symbiotica

symbiotica Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle herkese merhaba. Siteye yeni üye oldum ismim berkay. 24 yaşındayım 178 boyunda ve 80 kiloyum. Şimdiye kadar düzenli spor hiç yapmadım beslenmeme de dikkat etmedim ama artık biraz çeki düzen vermek istiyorum. Yaşadığım şehirde maalesef spor salonu yok bu yüzden evde kendi imkanlarımla çalışmalar yapmak zorundayım. Amacım fit ve yağsız bir vücudumun olmasın yani kaslı hacimli olmak istemiyorum. Göbeğimin tamamen erimesi ve tabi sonra sixpack çıkarana kadar devam etmek.(bu kadar devam edebileceğimi sanmıyorum ama) Yani öncelikle kilo verip fazla yağlı vücudumun yağlarından kurtulmak istiyorum bunun yanındada vücudumun şekillensin ve evde çalışabilceğim kadar hareketlerle hafif kaslı bir yapım olmasını istiyorum. Yani en son olmak istediğim şekil sık sık duyduğunuz brad pitt in fight club daki hali :D (bunu söylediğim için bir çok kişi bana içinden küfredicek tabii) Söylediğim gibi mesela kilom 72 civarı olsun ve kasları hafif belli olan bir vücudum olsun istiyorum. Bunu sağlamak için nasıl bir beslenme ve egzersiz programı izlemeliyim tecrübeli arkadaşlarım ve abilerimden ayrıntılı bir program rica ediyorum. Yani hedefime en kısa sürede ulaştırmak için izleyebileceğim bir yol. Şimdiden herkese çok teşekkür ederim.

2. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş