Bana Göre Program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve GocebeKral tarafından 4 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. GocebeKral

GocebeKral Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ODTÜ de okuyorum ve elimde gayet iyi imkanlar var 75kr a fitness salonu ve 1 tl ye kapalı havuz gibi ve ben bunları değerlendirmek istiyorum.

1.70 boyum var.
    55kilo ağırlığındayım.
    Daha önce 2 hafta bodybuildingle uğraştım sonra sınava hazırlandığım için bırakmak zorunda kaldım...
    Onun öncesinde de bacak geliştirme antrenmanları yaptım 15 hafta kadar..

Şimdi internet üzerinden ezbere bir program hazırlanması benim için pek sağlıklı olmaz bunu biliyorum ben bu programdan beklentilerimi yazıyım sizde ona göre bana hareketler önerin ben spor salonunda denedikten sonra kendime göre bir program çıkartıyım.

Benim beklentilerim:

Çabuk yoruluyorum önce bunu halletmem gerek galiba..
    beslenme tavsiyelerinizi ve daha geç yorulmamı sağlayacak hareketleri bekliyorum.

Güzel bir plaj vücudu istiyorum yani sonrasında tabiki bende spora başlayınca hep daha fazlası deyip deyip abartı bir vücuda doğru yol alacağım ama şimdilik hedefim düşük olursa beni daha az strese sokar diye düşünüyorum.
    Yani bir vücuttan ilk beklentim dışarıdan güzel durması çünkü gerek boyum gerekse kilomdan dolayı biraz narin duruyorum bundan kurtulmak istiyorum.

Tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Birde android telefonlarda Adidas Micoach diye bir program var bunu nasıl kullanıyoruz bilen birisi yardımcı olabilir mi?:)

Sayfayı Paylaş