BALDIR KALÇA BASEN YAĞLANMASI

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve SHAKER ARDA tarafından 28 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. SHAKER ARDA

SHAKER ARDA Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Ya sizelere gerçekten önemli birşey soracam spora başlıyalı 2 ay oluyor ve ilk 1 ay koşu bandı ,bisiklet falan (cardio) egzersizleri programımda yoktu bu ay eklendi her spora gittiğimde 15dk hızlı koşu bandı koşuyorum hızlı hızlı 5dakka sonra 1 dakka yürü sonra gene 4 dakka falan o şekilde herneyse..Asıl sorum şu benim vücüdümün üstü bel üstüm altıma göre daha az yağlı ve kaslı (medium giyiyorum bol geliyor yani vücüdümün üstü yaşıma göre kaslı ve iyi) herneyse ASIL SORUN ŞU Kİ ; bacaklarım..kalın ve yağlı şimdi hocamla düzgün bir konuşma yapamadım ondan 15tatil sonrası bu sorunlarımı dile getirdip bacaklarımı eritmek istediğimi fakat diğer yerlerimden zayıflamak istemiyorum yani sadece bacaklarımda yağlar gitsin bacaklarım ve kalçalarım erisin istiyorum yani aynı zamanda ağırlık çalışmalarıma devam etmek istiyorum siz bana ne önerirsiniz hareket beslenme tavsiye falan eskisine göre yağsız yiyorum (light süt , yağsız et tavuk ve daha az karbonhidrat almaya çalışıyorum) Bacaklar için
    15dakka Hızlı Koşu
    4x15 leg curl
    4x15 leg extensions
    // DAHA NE YAPABİLİRİM YAZA KADAR//

2. ogulcan_karaman

ogulcan_karaman Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Bacaklar için koşu yerine bisiklet yapabilirsin zayıfladıkça bacaklarında erir zaten bölgesel eritmen için yapabilceğin birşey yok pek

SHAKER ARDA bunu beğendi.
  3. SHAKER ARDA

SHAKER ARDA Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçektenmi yani illaki heryerimdenmi kilo vericem zayıflıcam yani ya of neyse teşekkürler bisiklet yapıcam yapcıak bişey yok

Sayfayı Paylaş