Bakın Köpekler Bakın. Doyun! (Motivasyon)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve -hitman- tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    frank mgrath animal serisini tanıtmak için birde body building propagandası yapmak için sözde gezmiyorum eğlenmiyorum bu spor için yaşıyorum diye reklam yapıyordu bir resmindede yanında hatun vardı yarı çıplak ona bakarsan bunlar gerçek değil

mehmet_oztan bunu beğendi.
  2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bu olay çok değişkenli bir denklem, bana göre;
    * Zeka düzeyi ortalamanın üzerinde bir adam, her işini hallederken daha avantajlıdır, isterse fırlama olur, isterse ağır adam
    * Kültür düzeyi, görgüsü ve donanımı düşük bir adam, ancak ve ancak ortalamanın epey altında kalan sosyal ortamlarda dikkat çekebilir
    * Çoğu insan için para, her türden yoksunluğu hiçe saydırabilir
    * Para her kapıyı açabilir, ama bazı insanlar için zihnin ve yüreğin herhangi bir kapısı bulunmamaktadır, ancak berrak ruhlar davet edilir
    * Kadın da dolgun kalça, diri bir göğüs neyse, erkek için de yüksek kas oranı o' dur
    * Her erkek dolgun kalçalı kadına, her kadın da kaslı erkeğe tav olacak diye bir kural yoktur
    * 50 cm kolu olan adamın, hayatta başaramayacağı şeylerin sayısı oldukça azdır
    * Oldukça az olmakla beraber, 50 cm kolu olan adamın da başaramayacağı küçük şeyler vardır
    * Görgülü, saygılı, kültürlü, kimseye muhtaç olmayan / geliri iyi, kariyerli, yakışıklı, vücudu kaslı bir erkek bir adım öndedir
    * Gözleri güzel bakan, bir bakışıyla kadına ömür boyu güven veren, içi güzel bir erkek de, bir üst maddede ki hemcinsinden bir adım öndedir
    * Üstteki iki maddeki erkek, aynı erkek olabilir, ayrıca bu erkeğin 50 cm kolu da olabilir
    Konu dağıldı ama olsun, sonuçta başlık motivasyon, omuz için hangi sistem falan değil. En iyisi işimizi adam gibi yapalım, ne iş olursa olsun alın teri temiz olsun, gidip sporumuzu yapalım, sonra yayıp kitabımızı okuyalım, trafikte millete yol / otobüste yaşlıya yer verelim, dişlerimizi fırçalamayı deodorantımızı kullanmayı unutmayalım, ailemizi - eşimizi - dostumuzu ihmal etmeyelim / yalnız hissettirmeyelim, gündemden kopmayalım, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayalım, hoşgörülü olalım..........( sanırım devrelerim yandı :confused: )

maietnigri, HushMoney, sipahitarık ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  3. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bence tam olmasi gerektigi gibisin columbu devre kaybi yok :)
    Arkadaslar ben suna inanirim, ne kadar dolu veya ne kadar bos oldugunuzu unutun, bir bayanin sizden aldigi ilk etki degiskendir tiptir vucuttur arabadir vs.., bu ilk asama, genelde bunu atlamakta bana gore oldukca kolaydir ancak bundan sonraki ikinci asamada benzetme yapacak olursak sattiginiz sey karsinizdakinin idrak ve alim istegiyle orantilidir yani siz tam donanimli bir adamken karsinizdaki buna uygun vizyona sahip degil ve aradigi bu degilse siz gelisen ve globallesen ekonomiden bahsederken o facebook ta gezecektir yada tam tersi, onemli olan sizden talep ettigini arz edebiliyormusunuz ve bunu yapan gercek sizmi ;)
    Lg Smart World

Son düzenleme: 7 Kasım 2014
    Akay, swepturex, Balboa7 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    ben yine başımdan geçen bir olay anlatayım :)
    bundan 3 sene evvel... bir hanım gördüm, güzel, manken gibi kız. beğendim, bir kaç yere sordum soruşturdum, yamuğunu bulamayınca teklifi yapıştırdım. kabul etti. kendi kendime sordum, "lan böyle bir kız benim gibi bir erkeğe, hele hele 92 kiloluk böyle göbekli bir erkeğe neden evet dedi?
    bir kaç gün konuştuk, hanım bana şunu sordu, "ya senin o ünifırmanın altında ne var çok merak ediyorum"
    "yuh" dedim, bu nasıl soru?
    "hayır yani, tipin nasıl, kilolu musun zayıf mısın, kaslı mısın göbekli misin, hiç bişey belli olmuyor" dedi. farkettim ki, kız beni hep motosiklet kıyafeti ile gördü. dizlikleri dirsekleri omuzları korumalı, amerikan futbolcuları gibi oluyorum giyince, altta bot, kafada kask. hakkaten vücut belli olmuyor. lan dedim, yaz'a 6 ay var. bu kız benim göbeği görünce, kaslarımın olmadığını anlayınca, belli ki tekmeyi yiyeceğiz. aynen bazı arkadaşlarımız gibi 6 ayda ne yapılabilir diye baya araştırma yaptım. hiçbir halt yapılamayacağını öğrendim. ben de bazı şeylerin yolunu yapayım diye kıza bir iki kez, "ya sen biraz kilolu musun? sanki 5-10 kilo fazlan var gibi..." gibisinden şeyler söyledim. söylediğime pişman etti. küfürden ağır karşılık veriyor hanımlar..... neyse ki kısa süre sonra ayrıldık. işte bu kafa yapısındaki bir hanım, kaslı erkek ister. çünkü daha beni tanımadan, kaslarımı göbeğimi sordu. mesela nerden mezunsun diye sormadı, en son hangi filmi izledin diye sormadı.

HushMoney, k.b., AnTiCoRe ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  5. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Aynen oyle yaver bey sizin reyonla onun sepetteki urunler tutmuyor :)

Lg Smart World

kaka, Balboa7 ve Yaver27 bunu beğendi.
  6. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bir insan ömrü ortalama 65 yıl. ilk 20 yıl okullarla geçer, sonra askerlik iş ara bul derken, yaş 25. para biriktirip evleneyim desen, yaş 30. ondan sonraki hedefler, çocuk sahibi olmak, çocuğu vatanına milletine anasına babasına hayırlı , sağlıklı eğitimli bir evlat olarak yetiştirmek, çocuk büyüt okut askere yolla kız bul evlendir, kredi çek borçları öde aç kal arabayı sat , ev al. derken, geldi emeklilik. ondan sonra hedef, çocukları torunları uzaklaştırmadan, mutlu mesut bir aile yaşantısına devam etmek. ondan sonra da "Allahım sen beni ele güne muhtaç etmeden, elden ayaktan düşürmeden canımı al" diye dualarla, hastanelerle ameliyatlarla geçer.türkiye şartlarında yaşayan insanların yüzde 90ının yaşam çizgisi budur. spor yapıp kas kazanmak, çok az insanın hedefleri arasında. çünkü kas olmadan da yaşam sürdürülebilir, ve kas kazanmak hiçbir başarının anahtarı da değildir. profesyonel sporcular hariç. sporun amacı sağlık, onu da takviyelerle tersine bozuyoruz.
    şimdi birileri kaslarıyla övünürken, şuraya 50 kiloluk sıska , çelimsiz bir vatandaş gelse,
    "kardeşim siz spor salonlarında vakit öldürürken ben össye çalıştım, siz salonlarda vakit öldürürken ben üniversiteyi birincilikle bitirdim, siz salonlarda vakit geçirirken, ben kpssden 98 aldım. siz salonlarda vakit öldürürken, ben doktor oldum. siz hala salonda vakit öldürürken, ben kendime bmw aldım. siz salonlarda vakit öldürürken, ben dünyanın en iy hanımıyla evlendim, siz salondayken, ben bugün oğlumla parka gittim, siz salondayken, ben bu hafta avrupa turuna çıktım, siz salondayken, ben bugün başhekim oldum."
    dese, ne cevap verilecek? ve kim daha şanslı... neticede bu spor işini takıntı yapan insanlar arasında hem kas yığını olup hem de hayatın her alanında başarılı olan insan sayısı azdır.
    aslında spor sabır işidir, azim disiplin işidir.. bunlara sahip bir insanın, tıpkı sporda olduğu gibi isterse her alanında başarılı olabileceğine inanıyorum. ama kaç kişi bu özelliklerini lehine kullanmayı biliyor ya da başardı?

MoNsTeR27, yasiner, Lorethlorien ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Sizin nasıl kaslarınız var öyle gezerken milletin karısı kızı bakıyor öyle :D

Birde gerçekten spor salonundan hiç çıkmayan kişiler var sanki .. yahu altı üstü iyi idman iyi beslenme iyi uyku ?? benim bilmediğim başka birşeymi var ?? haftada 5 gün idman yapıyorum işden çıkıp 5,30 da 6,30 da yapıyorum idmanımı çıkıyorum 8,30 gibi geziyorumda tozuyorumda cafelere mekanlarada gidiyorum gece 12 de uyuyup adam gibi uykumuda alıyorum alkolüm yok sigaram yok gayetde mutluyum daha şuan bulkta yım çok daha mutluyum :D hepimize güzel sakatsız sağlıklı sporlar arkadaşlarım ;):)
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Kasım 2014 ---
    Ot gibi kalırız ben dumur olurum şahsen,,

Bence yaptığımız sporun katkıları 1 sağlık 2 bir mekanda iken daha fazla hatunların ilgisini çekmek diğer erkeklere nazaran cix giyindinme bide tamamdır (ama birgün yanınıza hey yakışıklı kaç cm diyen bir gay lada karşılaşabilirsiniz ):D

Son düzenleme: 7 Kasım 2014
    Lorethlorien, Mustimusti, o0Freedom0o ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    acı gerçekler harbi öyle aileden zengin değilsen yada sanat spor alanında yeteneğin yoksa büyük bir ihtimalle sıradan orta halli sıkıcı bir hayat yaşayıp gideceğiz dediklerin çok doğru fakat şahsen bir birini şanslı yada başarılı görmem için o kişinin idolüm yada idolüme yakın bir hayat yaşaması lazım oyuncu olması vücutcu olması ve zengin olması gerekir diğerlerine saygı duyarım başarılarından ötürü fakat karşısında kendimi ezik hissetmem sonuç olarak ister kaslı olsun ister olmasın hayatı başarılarla geçen insan sayısı çok azdır büyük çoğunluk sıradan ve hayallerle bir hayat sürüp gidecek verilmiş sadakam varmış ki 4 yılda olsa ortalama üstü bir yaşam sürdüm akraba sayesinde

Lorethlorien bunu beğendi.
  9. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Şunların yanına hangi zevk sahibi kadın yanaşır Allah aşkına adamlar zaten yaratık bir de kıyafetle ucube gibi olmuşlar.

sağlamirade, HushMoney, Savino89 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  10. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bunlar zaten kategori dışı, ömür boyu dışarıdan sentetik takviyesine muhtaç adamlar. Birde şunlara bakın, kendisi bir powerliftçi, sahip olduğu vücut da doğal yollarla erişebilmenin imkansız olduğu bir vücut değil. Mezomorf / endomorf temelli vücut tipi, uzun yılları barındıran bir spor geçmişi, beraberinde gelen tecrübe ve doğru metodlarla ulaşmak imkansız değil;
    Kilo almakta zorlanıyorum, ektomorfum, ne yapsam olmuyor diyen ve emeklerinin karşılığını büyük bedeller sonucu alabilen arkadaşlar da biliyor ki, şu vücuda kimse eksik veya güçsüz diyemez, emek ister o ayrı.
    Ama ben 45 yaşındayım, 38' imden gün aldım, geç kaldım diyenler de dert etmesin. Çok klişe olacak ama, kaynağını ve hangi organda yayınlandığını hatırlayamadığım, İngiltere' de yapılan bir araştırmaya göre, 90 yaşının üzerindeki kadınların dahi kasları, uyarılara cevap vererek hipertrofiye uğruyormuş, geç diye bir olgu yok, seyir yavaş olur ama, olur! Bu dayı da geç başlamış,
    Eserlerini severiz sevmeyiz, ancak kendisi bu spora katkılarının yanında hukuk fakültesi mezunu, avukatlık yapmış, kariyeri başarılı ve 'at gibi' bir adamdır,
    Aha bu arkadaşta doktor, kendisi anestezi uzmanı, sanırım mesai arkadaşlarından da tek farkı, kendisine kıl olup dövmek isteyecek agresif refakatçileri biraz düşündürecek olması.
    Şimdi hepimiz elimizde ki bahaneleri sakince yere bırakalım, burası bir vücut geliştirme forumu, sadece bu yüzden burada bu konu ön planda tutuluyor, şahsen günlük hayatımda lafını dahi etmemeye itina ediyorum, ama burada önceliğimiz bu. Bu sayfalarda yazdığımıza göre her birimiz gelişmek / daha da gelişmek istiyoruz, bu da sporu az çok seviyoruz demektir, sanırım kimse aksini iddia etmez. Profesyonel veya merakına karşı koyamayıp denemiş, ya da bir takım özel sebeplerinden dolayı sentetik takviye kullanmış arkadaşları tenzih ediyorum, kendi tercihleridir ama yukarıdaki özel takımlarının içindeki profesyoneller bambaşka boyutların insanıdır. İddia ediyorum ki koca bir haftada bu işe 3 saatten fazla vakit ayırmanıza gerek yok, kalan saatlerde atom mu parçalayacaksınız, küçük hücreli akciğer kanserinin hücre geçirgenliğini engelleyen zar mı üreteceksiniz, ne yapıyorsanız yapın. Öteki taraftan, bu sporu hayatının anlamı olarak gören, tek icraatları bu yönde olan arkadaşlar da büyük bir yanılgının içinde, kendimizi her yönden daha da iyileştirmeye çabalamalıyız.

MoNsTeR27, maietnigri, mehmet_oztan ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. Master_Blaster

Master_Blaster Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Konunun başlığı çok itici geldi. Motivasyon başlığında daha motive edici cümleler kullanmalısın.

12. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    çok güzel örnekler vermişsin columbu. ben yukarda bir insanın hem iyi bir vücut, hem de iyi bir kariyer yapamayacağı imasında bulunmuştum. istisnalar hariç ki verdiğin örnekler o istisnalar oluyor işte :) aslında insan hem başarılı bir vücut yapıp, hem de iyi bir eğitim alıp kariyer elde edebilir. sıkıntı şu ki, çoğu enerjisini ve zamanını salona harcadığı için, üstün vasıflara sahip oldukları halde neler kaybettiklerinin henüz farkında değiller. geçen gün 16-17 yaşında bir arkadaşımız konu açmıştı, sabah 07 de okula, ardından dersaneye gittiğini, akşam 19.30 da eve geldiğini, hangi saatlerde spor yapacağına karar veremediğini yazmıştı.ben de "salonu bodyi boşver şimdi, sınava odaklan" demiştim. eğer zaman tasarruflu kullanılabilirse, aynen dediğin gibi haftada 3 saate bu iş yürür. tıp öğrencisi bile pekala salona gidebilir. ancak,salona gitmediğim için sizler daha iyi bilirsiniz ki, salonla yatıp salonla kalkan arkadaşlarımız var. e şimdi bu adam gidecek de tıp okuyacak... mümkün değil.
    zaten cebimizde aylık 10 bin lira gelirimiz olmadıktan sonra haftada 300 saat spora ayırsak ne yazar. bi noktada tıkanıp kalacak olay.
    --- Mesaj birleştirildi, 8 Kasım 2014 ---
    son cümlem, tüm işleri bırakıp yarışmalara katılma umuduyla çalışanlar için... başbakanlık bursu ile yarışma kazanılmaz zannedersem...

yasiner, Savino89, Created By Loss ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    konu konuyu açtı iyide oldu aslında sıkılmıştık ergen muhabbetlerinden neyse konu madem zamana geldi bir şeyler karalayayım dedim başarılı bir insan olmak için zamana ihtiyaç vardır düşünmeyede ihtiyaç vardır ve ne yazık ki geçim sıkıntısı denilen bir durum var aile fakir yada orta düzeyde maddi gelire sahipse maalesef sizinde bir müddet sonra nefret edeceğiniz iş hayatına atılmanız gerekir iş hayatıda sıkıcı ve berbattır özünde 12 saat hatta yeri gelir 15-16 saat çalışırsınız üç kuruş paraya size 1 günde izin verirler şimdi bu insan kendi yeteneğini nasıl keşfetsin böyle konuşuncada öğretilmiş saçma sapan laflarla gelirler yok tembelsin yok çalışmaya karşısın gibi kimsenin tembel çalışmaya karşı olduğunu sanmıyorum ama bu şartlarda insanların mutlu olacağını yada başarılı olacağını sanmak saçmadır bu konu konuşulmuştu gençlere imkan verilmeli sanat ve spor bilim vs alanlarda yeteneklerini bulmaları için birde şahsen hergün 5-6 saat spor salonunda kalanları ve tek bir konuyla ilgilenip başka konulara sırtını çevirenleride eleştiriyorum bir kaç konuda daha bilgi sahibi olmak gerekir misal kai greene vg konusu dışında resimde çok başarılı stallonede resim çizebiliyor gitar çalabiliyor kitap okuyor elbette her konuda bilgi sahibi olamayız ama 2-3 konuda kendimizi geliştirebiliriz

columbu bunu beğendi.
  14. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Konu kafa dağıtma açısından iyi geldi :) Bu forumda genç arkadaşların çok iri olma heveslerini sürekli okuyoruz. Bazıları doğal olarak bir noktada tıkanıp kalıyor ve steroid kullanımına gidiyor. Ben diyorum ki bu irileşme hevesiniz sadece kadınların ilgisini çekmek için ise tamamen yanlış yoldasınız.

Hangi çevrede olursanız olun ileride etrafınızda kadınlar konusunda son derece operasyonel insanlar göreceksiniz ki bakın "başarılı" demiyorum, operasyonel demekle çok afedersiniz tuttuğunu elde eden skorları basketbol tabelası gibi olan adamları kastediyorum. Ve yine göreceksiniz ki bunların hiçbiri kaslı falan değil. Evet çoğu atletik ama kendilerini aylarca spor salonlarına kapatmış gibi hiç değiller.

Bu yüzden yine iddaa ediyorum; şu motivasyonu okuyan herhangibir kadın direkt "eziklere bak" der :)

yasiner ve columbu bunu beğendi.
  15. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    konuyu tatlıya bağlamak için son kez yazayım böylece konu kapansın ronnie coleman hakkında dediğin doğru onun gibi bir adamı zaten hiçbir kadın kolay kolay arzulamaz fiziken tabi ama uzun ilişkilerde kişilik belli bir yaşam standartıda önemli olduğu içindir ki zaten ne kadar yakışıklı fit vücutlu olursanız olun belli bir yaştan sonra çirkinleşirsiniz ronniede mütevazi efendi paralı biri olduğu için evlenmiş 5 çocuk babası olmuştur kimse kadınsız kalmaz hayatta yeterki istesin ancak gençler iri olmak isteselerde steroid kullansalarda ronnie gibi olamaz zaten mr olympiada kolay kolay artık ronnie gibi bir adamı göremeyiz kaldıki sende okuyorsundur gençlerin forumda imkanı kısıtlı zamanı kısıtlı iri define vücut yapanı ben görmedim zaten imkansızdır bu arada ronnie colemanın amacı estetik vücutlu olmak genç kızların sevgili olmak değildi mr olympia olmaktı kendide diyor zaten 2000 yılı öncesi vücudunu beğendiğini gelgelelim herhangibir kadının fitness yada bodyciler için ne dediği önemli değil bir kere düzensiz beslenen spor yapmayan bir kadın fit vücutlu erkekte istemez ha beğenir ama çünkü kendi kilolu yada spor yapmadığı için biçimsiz zayıf olacağından kıskanır birde diğer kızlarında ilgisini çekeceği için artı o yöndende kıskanır başlar konuşmaya onun için hep derim bodyci adamın fitnessçı kız arkadaşı yada eşi olmalı diye sonuç olarak herkesin yorumunu beğendim farklı açılardan durumu değerlendirdik ufkumuz açıldı

Son düzenleme: 8 Kasım 2014
    gbz21, F35, neverbackdown. ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  16. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Bu forum eskiden böyle değildi sanki. Konuları derli toplu tutan abiler mi vardı neydi onlar gitti aynı başlık altında bile herkes ayrı telden çalmaya başladı ? Satırlar paragraflar dolusu yazılar yazılıyor toplasan incir çekirdeğini doldurmuyor.

elezar ve HaliDBinVeliD bunu beğendi.
  17. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Peki nedir abi olay? Neyi beğenmediniz? Adı bodyforum olan bir forumda kütle kazanmaya çalışan gençlerin yanlışı ne? Bir kişi kalktı ve kadınlar kasa bakıyor dedi ve hemen herkes bunu söylemene gerek yok, yanlıştır demesine rağmen yine de yaranamadi. Şu iki sayfada bir tane bile kütle yapıp kadınlara atlamayi düşünüyorum yazan var mı? Gördüğüm kadarıyla yok, kısaca her yönden kendimizi gelistirelim diyoruz, bunda boş gördüğünüz nedir?

maietnigri, gbz21, Yaver27 ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  18. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Yok seninle ilgili değil Columbu. Yeni konularda "akış" acayip bozuk. Eski senelerin konularına bak farkı göreceksin. 20 sayfasını tekrar tekrar okuduğum şiir gibi konular var.

Bahsettiğimiz direkt ve net kadın beğenisi üzerine yazılmış bir motivasyon. "Ne kadar kas geliştirirsen kadınlar tarafından o kadar beğenilirsin" anlamı çıkıyor. Bunu okuyan ve kadınlar konusunda başarısız bir genci düşün. Denebilir ki adamın kendi fikri yok mu bir yazıya aklı gitsin. Gidiyor arkadaş. Hayvan gibi çalışıyorum bir şey olmuyor, steroid kullanan bilmemneresiyle idman yapıyor 3 senede müsabık oluyor, mal mıyım ben diyor. Steroid kullanımı o kadar yaygın ki zengin fakir herkesin "en azından" aklında. Sadece vücut geliştirmede de değil bisiklet sporu başta olmak üzere her alanda.

Bu yüzden bu tip kas = kadın, başarı = kadın dayatmaları nerede görülürse bulandırmadan çorba yapmadan başının ezilmesi gerekiyor. Çünkü böyle bir şey gerçek hayatta hakikaten yok.

maietnigri, Master_Blaster ve columbu bunu beğendi.
  19. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Bu konuda bende aynı şeyleri düşünüyorum, ne kadınlar basit ne de kaslı olmayan adama hakaret etme hakkımız var. Saygılar.

Balboa7 ve Onur BABACAN bunu beğendi.
  20. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Yani ben bunu "Kadın için değil kendin için bu işi yaparsın" dememe rağmen hâlâ daha ısrarla "Kadın Beğenisi için" demenize şaşıyorum. Daha önceki paylaşımlarda dahi Vücut Geliştirme karı kız için değil kendin için yaparsın dememe rağmen, hadi eskiyi boş verelim bu konuda dahi 2. iletimde konunun kadın ve erkek ile alakası yok dememe rağmen halan daha ısrarla "Kadın için" demeniz inanılır gibi değil.

Sizin 36 cm lik kolunuz var diye her önünüze gelene "Kadın için kas yapıyor" dememelisiniz! Bu konu tamamiyle motivasyon için açılmıştı hatta yanlış anlaşılma olmasın diye ikinci yazımda ısrarla "Zaten bu sporu siz başkası için değil kendiniz için yapıyorsunuz. Aynanın karşısındakini yenmek için. Belki de en iyi, en güçlü olmak için" dememe rağmen siz ısrarla tersini söylediniz ama artık sabırda biryere kadar! Evet sen iri vücut yapamıyorsun diye vücut yapanlarada "Kadın için yapıyor" diyemezsiniz.

gbz21 ve Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş