Bakın Köpekler Bakın. Doyun! (Motivasyon)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve -hitman- tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Vücut geliştirme uğruna belkide pek çok şeyi feda ettiğiniz. Şüphesiz ki bu feda ettikleriniz arasında en çok yer tutan şeylerin başında ise maddiyat ve zaman gelmektedir. Yeri geldi gelişemediniz, hiçbir şey umduğunuz gibi gitmedi ve baştan başladınız. Yeri geldi daha çok gelişmek istediniz. Aynanın karşısında kendinizle savaştınız. Tam herşey yolunda gidiyor derken bir baktınız ki otobüste giderken kolu sizden büyük bir adam gördünüz. Tüm motivasyonunuz düştü.

Daha çok çalışmaya başladınız. Hızınızı alamadınız, suplument kombinasyonları, yemekler hiçbiri sizi motive etmedi. Daha farklı alternatifler ürettiniz. Programınızı değiştidiniz hatta bazılarınız o kadar çok hacimlendiki bunun farkında bile değildi lakin aynaya baktığında kendisini yetersiz gördü ve steroidlere sarıldı. Evet bunları pek çoğunuz yaşamışsınızdır. Ama siz kışın o soğukta spor yaparken, arkadaşlarınız kafede nargilesini içiyor, sıcak kahvesini yudumluyordu. Aileniz gezmeye giderken siz salonun yolunu tuttunuz. Annenize, babanıza, eşinize hatta sevgilinize vakit ayırmadınız. Belki de bu yüzden karınızdan boşandınız belki de hiç sevgiliniz bile olmadı. Çok fedakarlık yaptınız. Sizin yaptığınızı sıradan insanlar yapamaz! Sizin yaptığınız basit, uyuşuk, hedefi olmayanlar yapamaz!

Evet siz! Siz spor salonunda ter akıtırken, yediğiniz her şeyi hesaplarken dışarıdaki insanlar tatil günlerinde gününü gün ediyor. Bu yüzden arkadaş ortamı bile edemiyorsunuz belkide. Kimse sizi hatırlamıyor bile. Göbekli ya da vitaminsiz cılızı sevgilisi ile dışarda dolaşıyor insanlar. Kızlar sevgilisinin kollarında ya da eşinin koynunda mutlu. Kadının mutlu ediyor insanlar. Lakin siz ağırlıklarla mutlu oluyorsunuz. İşte sizin farkınız bu. Lakin unutulmayan bir şey var siz kendinizi spor salonuna kapattınız, sadece buna yoğunlaştınız. Fakat dışarı çıktığınızda, yazın 1-2 haftalık plaja gittiğinizde bütün kadınların gözü üstünde olacak. Kocasıyla, sevgilisiyle gezen tüm kadınların gözü üzerinizde olacak. Yanındaki göbekli ya da cılız eşleri bile size gıpta ile bakacak hatta kız arkadaşına, eşlerine böyle diyecekler "Onlar iğne vurdu biranda şişti hayatım" diyerek kendisini avutacak, ama siz içinizden bu sözü söyleyeceksiniz;

BAKIN KÖPEKLER BAKIN DOYUN!

Siz merdivenleri koşarak çıktığınızda sizinle alay edenler iki adımlık yeri bile zor çıkacaktır. Bunu unutmayın.

Resimler temsilidir. Yazı bana aittir. Bodyforumtr -hitman-

Shelter, torifonta, Ygtylmz83 ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    '' Fakat dışarı çıktığınızda, yazın 1-2 haftalık plaja gittiğinizde bütün kadınların gözü üstünde olacak. Kocasıyla, sevgilisiyle gezen tüm kadınların gözü üzerinizde olacak. Yanındaki göbekli ya da cılız eşleri bile size gıpta ile bakacak hatta kız arkadaşına, eşlerine böyle diyecekler "Onlar iğne vurdu biranda şişti hayatım" diyerek kendisini avutacak, ama siz içinizden bu sözü söyleyeceksiniz;

BAKIN KÖPEKLER BAKIN DOYUN! ''

Şu bölümü çıkardığınız vakit, daha güzel olacağını düşünüyorum, kaleminize sağlık.

3. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Ben kadınların %99'unun belli bir seviyenin üzerindeki vücutçuları beğenmek bir yana son derece itici ve kompleksli bulduklarını düşünüyorum. Benim gördüğüm duyduğum bu şekilde. Bizim hayranlıkla bakacağımız fizikleri alay konusu ettiklerine çok defa şahit oldum.

Bu yüzden kadın beğenisi üzerinden motivasyon yaratmaya çalışmak bence mantıksız olmuş.

Son düzenleme: 5 Kasım 2014
    aslangur, _Tunc_, wampirao ve diğer 6 kişi bunu beğendi.
  4. -hitman-

-hitman- Üye

Beğenileri:
    320
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İzmir
    Kadın ya da erkek ayrımı yok. Hepsi bakıyor zaten. Ayrıca kadınların hiçte vücutcuları beğenmeme gibi durumu yok. Bunu uyduranlar "Göbekli olsun benim olsun" diyen kızlar ya da "Ben iri vücut istemiyorum (istesede olamaz zaten) kızlar beğenmiyor" diyip kendini kandıran erkeklerdir. Tabii kadının koynunda Ronnie Coleman gibi olursan orası ayrı konu. Bunu çoğu kadının tercih edeceğini sanmıyorum. Zaten yarışmada ki gibi iri durmuyor kimse. Ve herkes de MR.Olympia vücudu yok. "PROTEİN TOZU KANSERDİR" diyen bir toplum algısı varken biz de "Kızlar iri vücut beğenmiyor" denmesi de çok normal. Herkes kendini kandırsın. Zaten bu sporu siz başkası için değil kendiniz için yapıyorsunuz. Aynanın karşısındakini yenmek için. Belki de en iyi, en güçlü olmak için. Bu yüzden buna spora bile denemez aslında. Spor sağlık için yapılır bu ise egolarını tatmin etmek için.

Gannicus, maietnigri, frodobagins000 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  5. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    benim yanımdaki kız başkasının gelişmiş vücuduna şehvetle bakarsa, en iyi ihtimal önce bir güzel döver, ardından ayrılır, sonra da cümle aleme rezil kepaze ederim ki, bir daha evlenemesin.
    o bakımdan, başkasının yanındaki kız da bana bakmasın... sevgilisi kocası nışanlısı yoksa baksın. neticede bekarız , belki hayırlı bir iş çıkar da evleniriz. ama sevgilisi olan bakmasın ağa.

ali erkan, frodobagins000, lordeng ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Ben bu yaşıma kadar gördüğümü duyduğumu söylüyorum. Mesela benim görüp "vay be" diye baktığım 50 cm kollu bir herifi bırak hayranlıkla bakmayı fark bile etmediklerini söylüyorum.. Tabi belli bir seviyenin üzeri vücutçuların kadınlar tarafından alay konusu edildiği gerçeği bir şekilde ispat edilse dünyadaki vücutçuların yarısı mesleği bırakır :)

Bir şey üzerinde çok fazla emek sarfetmek onun beğenileceği anlamına gelmiyor maalesef. Biz erkeklerin kadın vücutçulara bakışı gibi görüyorum ben bu durumu. Çoğumuz iğrenç buluyoruz, ama abartmamış olanı da tam tersi çok güzel buluyoruz.

Zaten bence son dönemlerde cross-fit tarzı antreman akımlarının popüler olma sebebi kadınların beğenisine daha çok hitap etmeleridir.

frodobagins000 ve Yaver27 bunu beğendi.
  7. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    tabi kızların ilgisini çekmek için illa süper gelişmiş kaslı bir vücuda sahip olmak da şart değil. şahsen bu yaşıma kadar hep göbekli, hep kassız idim. zengin de değilim. ahım şahım bir yakışıklılığım da yok. ama çok güzel, kariyeri tavan yapmış, çok da zengin hanımların ilgisini çektim. teklif de aldım. görüştüm de. neyime vuruldular bilemem. ama kaslarıma vurulmadıkları kesin. aynı şekilde, biz erkekler de illa gidip 90-60-90 ölçülerinde 180 kızlara bakmıyoruz değil mi? kız aptal olduktan sonra ben napayım 90-60-90 ölçüsünü. o yüzden kas-beğeni ilişkisini bu şekilde genellemekten yana değilim.
    kocasının yanında başkasının kaslarına bakan kadın, zaten hafif meşreptir. erkek eşşeğe bile bakar.
    --- Mesaj birleştirildi, 5 Kasım 2014 ---
    bişey dikkatimi çekti, en üst resimdeki adamın kolları nerden baksan 50 santim vardır. 10-15 de baklavası vardır kesin.ama duvarında çıplak kadın resmi var. demek ki sevgilisi yok.

frodobagins000, F35 ve columbu bunu beğendi.
  8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Bazı yerleri çok sert olmuş ama bazı yerlerinde kendimi gördüm :D

alvel bunu beğendi.
  9. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar bu sporu çok ama çok abartıyorsunuz,bu spor bir amaç değil ARAÇ.Sosyal hayatımızda daha iyi olmak için,daha iyi hissetmek için bu sporu yapıyoruz kendimizi spor salonuna kapatmaya değmez! Spor yapıyorsunuz diye asosyal olmak zorunda değilsiniz hem spor yapıp hem dışarda sevgilinizle gezin.Forumun çoğunun hayatı bodybuilding den ibaret olmuş gezmek eğlenmez herkesin hakkı öyle bir anlatmışsın ki sanki üniversite sınavına hazırlanan öğrenciye gaz verir gibi.Bodybuilding hayatımızda sürekli yapacağımız bir şey bu yüzden her şeyi bir arada götürmek lazım yaşantınızdan kısmayın

10. mehmet_oztan

mehmet_oztan Üye

Beğenileri:
    99
    Ödül Puanları:
    38
    bide anlamadığım nokta, bodybudilding egzersizi 1 bilemedin 2 saat sürer, geri kalan saatlerde ne yapıyonuz merak ediyom :D hadi çalışan insanlar var anladık da, 16-17 yaşındakilerin olayı ne yani :D

sağlamirade, Savino89, Balboa7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  11. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Erkekler nasıl alımlı, akıllı, yerine göre dişi, yerine göre efendi kadınları tercih ederse kadınlarda her anlamda güçlü erkekleri tercih etme eğilimindedir bu doğal bir durum. Önceliklerde hepsinde farklı, kimi eğitimi önemser kimi kariyeri kimi fiziksel özellikleri. Bana göre de kadınlar fiziken güçlü, kuvvetli görünen erkekleri fena bulmaz ama, bütün kadınlar kaslı adamın ağzının içine düşer demek hoş bir ifade değil, zaten işin aslı oyle de değil, seven kadın Brad Pitt olsa ağzının içine düşmez, sokakta milyonlarca 25 cm kollu, 70 kiloluk adam var ve gayette yanlarında ki kadın kollarına sıkı sıkı yapışıyor, sonuçta kadınlar ' adam ' sever. Kadınlar haricinde söylediklerinize katılıyorum, ama söyler misiniz ne yapsın adamlar? Vakti, parası ya da hiçbir imkanı yok diye paranoyak mı olsun? Ya da bazı ektomorflar, adam normale göre 5 kat emek harcıyor ama 45 cm olmuyor o kol, bence herkes olduğu haliyle incitilmemeyi hak etmiş oluyor.

12. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Neredeyse yazacaklarimin bire bir aynisini yazmissiniz columbu, ustune soylenecek birsey yok kadinlar adam sever.

Lg Smart World

columbu bunu beğendi.
  13. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    sert bir yazı olmuş ama doğru bulduğum noktalarda var öncelikle şunu bırakalım çoğumuz için 50 cmlik kolu yapmak zaten imkansız bu yüzden hemen havaya girmemek lazım ayrıca sporla uzaktan yakın ilgisi olmayan kızların kas hakkında konuşması saçma ve onların düşüncesini önemsemekte saçma ha bir andrea pasutti konuşur yada jamie eason onu dinlerimde zayıf yada kilolu selülitli kızın 50cmlik kolu olan adamın fiziği ile dalga geçmesi çok komik gelir bana ayrıca başarılı bir kariyeriniz varsa örneğin arnold gibi çoğu kız etrafınızda döner düşünsenize aksiyon starı olmuşsunuz 7 kez mr olympia olmuşsunuz para tezek gibi çoğu kız sizi beğenirki 50 ve 60larda steve reeves ve 70lerde arnold ve stallone amerikalı avrupalı kızların beğenisini kazanmıştır ki zaten bizim gerek kız gerekse erkeklerin ezici çoğunluğu kastan anlamıyor örnek verelim siz sporla kas olarak kilo almıştırsınızdır onlar ise diyet yapmasınız gerektiğini düşünür şimdi bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanların düşünceleri şahsen beni ilgilendirmez ben bikini modellerin fitnessçı kızların dediğine bakarım

derin_aker, sipahitarık, torifonta ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  14. Mustimusti

Mustimusti Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    63
    Balboa cok guzel ozetlemis,bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olanlarin dusuncelerine itibar etmemek gerek.
    Karsimdaki insanin sporcu bi kimligi var ise veya enazindan spora ilgisi varsa arastiryrsa cabaliyorsa iste ozaman ne dusundugu onem arz eder.
    Eminim cogu kisi fedakarlik ediyor zamanindan parasindan sosyalliginden bu spor icin,ama yinede spor yapmiyor diye insanlarida agir elestirmemek gerek.
    Ne spor yapmayip gobek buyutenler bizi elestirsin nede biz onlari.
    Agzini acanida lafla yerin dibine sokarim o ayri ama birakin ilk atak karsidan gelsin,biz saldiran olmayalim.yaptgmz spor birine batiyorsa aksine mutlu olmak gerek,kiskanilmakda guzeldir

15. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Erkeklerde başarı genel manada kadın mıknatısıdır zaten, rock yıldızı - nba oyuncusu - 22 cm kol ölçülü dizi oyuncusu - 2 lafı bir araya getiremeyen bir futbolcu - etkin ve göbekten oluşan bir siyasetçi gibi sıfatların tek bir ortak özelliği, hepsinin etrafında hayran kadınlardan oluşan bir çember bulunmasıdır. Gidin bakın Bayrampaşa' da Kıvanç Tatlıtuğ' dan hallice nice eli ayağı düzgün balkan göçmeni gençler var ama, bırak etrafında kadınları, sevgilisinin ailesi kızı vermeye bile yanaşmıyor, çünkü adam işe dolmuşla gidiyor. Kadında dolgun kalça, pürüzsüz bir ten, sağlıklı görünen saçlar neyse erkekte de geniş omuz, güçlü duran bir simetri, nispeten iri bir vücut odur. Yani elbette beğenilir, çekici gelir, ancak tek kriter değildir, hiçbir şey tek kriter değildir zaten, yeri gelir çok zengin bir adamdan ziyade o yukardaki dolmuşa binen genç tercih edilir, tıpkı bizim karakterli, onurlu bir kadını çok alımlı ama huyunu beğenmediğimiz bir kadına tercih ettiğimiz gibi. Değerli ve kıymetli olan pek çok şeye önem verilmediği gibi, ülkemizde bu sporda tanınmıyor maalesef. Erkeklerin ezici çoğunluğunu geçin, sadece bir kısmı bu sporun nasıl bir b.k olduğunun farkına varsa, salonlardaki bench sırası köprü trafiğini geçerdi, o yüzden bizim ne istediğimiz önemli. İlaçla yağların kasa dönüşüp, bırakınca sarkacağını düşünenlerin fikrinin pek bir önemi yok benim için, ama yine de bozmayalım kimseyi, hakir görmeyelim ve her kadının ağzını açıp bakakalacağını düşünmeyelim yeter. Bu yazıdaki tepkimiz bu konu içindir, yoksa lay lay lom sebeplerden bu sporu uygulamaya kimsenin iradesi yetmez, diğerlerine katılıyorum.

maietnigri, selman.aydemir, Savino89 ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  16. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    konu kas olduğu için tek kriter üzerinden yazmıştım senin yorumun harika geniş açıyla bakınca tabiki durum değişir elbette kadınları etkilemek için tek kriter yeterli değildir böyle düşünen zaten kadınları tanımamıştır uzun vadede ilişkilerde belli bir yaşam standartına ulaşmış olmak vede kişilik karakter önemlidir diğerleri o kadarda önemli değil birde kimseyi vücut tipinden dolayı aşağılamak olmaz eğer saldırı yoksa çünkü misal adamın vücudu kötüdür ama kültürlü iyi bir insandır

Mustimusti ve columbu bunu beğendi.
  17. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    alman hitlerin meşhur selamı vardır, elini dik bir şekilde havaya kaldırdığı... o dönem yapılan bir ankette, alman kadınların yüzde 50si, hitlerin elini o şekilde gördüklerinde orgazm olduklarnı ifade etmiş. hitleri çekici kılan, siyasi gücüydü... böyle tipsiz bir adam, ülkenin kadınlarının yüzde 50 sinin rüyalarını süslüyor düşünsenize...
    günümüz hanımlarının her ne kadar kaslara baktığına dair bir inanç olsa da, 50 santim kollara sahip bir adama hayran hayran bakan hanımların, o kişinin işsiz ve 5 parasız olduğunu duyduklarında, hala kaç tanesinin bakmaya devam edeceğini merak ediyorum. ülkemiz şartlarında hanımların önceliklerini bir sıraya koyacak olursak, 1. sıra tartışmasız "para"dır. ister çalışıp kazanmış olun, ister babadan kalmış olsun. 5 parasız bir adama, columbunun dediği gibi kız bile vermezler. kız da kolay kolay bakmaz zaten. ha liseden kalma bir aşktır, devam ediyordur, o istisna. onu da babası vermez.
    ikinci sırada kariyer vardır... örneğin aylık geliriniz 50 bin olsun, mesleğiniz de avukatlık olsun. bakılan ve izlenen birisi oluırsunuz garanti. sonra yakışıklılık gelir.... düzgün bir fizik, boy, kilo, kas....maddi olanaklar ölçü alındığında dahi, kas, çok geri sıralardadır diye düşünüyorum. ama her zaman genelleme yapmamaktan yanayım tabi. para pul yakışıkılık takmayan hanımlar da var. ben bu konuda kendimi şanslı görüyorum. çünkü para, zenginlik, yakışıklılık ya da kaslı vücut arzusundaki kız zaten bana gelmez, beni bulmaz. hiçbiri yok :)
    bir ayrıntı daha aktarmak istiyorum. daha önce face hesabımda, herkese açık olarak mesleğim ve mezun olduğum okul yazıyordu. abartısız bir rakam vermek gerekirse, günde 50-100 arası mesaj ve arkadaşlık isteği alıyordum hanımlardan. şu an aynı profil resmini kullanıyorum, ama işim ve okulum yazmıyor. 1 yıldır toplasak belki 2-3 hanımdan mesaj almışımdır.

Savino89, Mustimusti, Ysf_Dnc ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  18. Onur BABACAN

Onur BABACAN Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    28
    Konu ne kadar dağılmış. Onun düşüncesini takarım bununkini takmam falan filan. Kadınlar çok kaslı erkeklerden hoşlansalardı orada burada gördüğümüz güzel kadınların yanında hep 50 cm kollu erkekler olurdu, bunun işle güçle de alakası yok, güzel kadınların yanında gördüğümüz 25 cm kollu erkeklerin hepsi fabrikatör değil. Ben diyorum ki net bir şekilde, çoğu kadın 50 cm kollu birisini gördüğünde ya hiçbir tepkisi olmaz yani hiçbir kıpırdanma olmaz, ya da o herif için "küçük pipili kompleksinden kendini vücuda vermiş" gibi bir şey düşünür. Acı ama gerçek bu. Geçenlerde bir bayan genel olarak kadınların hoşlandığı erkek tipini çok güzel açıkladı aklımda kalmış; "Giydiği kıyafeti dolduracak kadar yapılı daha fazla değil".

Bu yüzden bu motivasyonun kadın beğenisi hedefli olması mantıksız diyorum. Kendini aylarca salona kapat hayattan soyutla çalış çabala yazın plaja git bütün kadınlar sana bakacak diye düşünürken 25 cm kollu yol yordam bilen fırlamanın teki bütün parsayı toplasın sen avucunu yala :) Olay budur.

Savino89, swepturex ve Yaver27 bunu beğendi.
  19. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    yahu çok komik sanırsın dünya 50 cmlik kolu adamlarla kaynıyor yanlarında sevgili göremiyormuşuz 50 cmlik define kol bu yahu kaç kişinin bunu yapmaya maddi gücü yeter zamanı genetiği yeter ayrıca 50cmlik kolu olan adamın zaten belli yaşam standartı vardır kızsız kalmaz yani :)neyse kadınların zihninde derin iz bırakmak için öncelikle yakışıklı olmak lazım çünkü ilk bakışta sizin paranız olup olmadığını bilmezler ama yakışıklı olmak tam anlamıyla yeterli değil süreklilik sağlamaz bu yüzden parada önemli ha zenginlik şart değil ama para şarttır sonra eğitim durumu gelir iyi üniversitede eğitim görmüş kültürlü bir kişi tabiki kızların ilgisini çeker kas ise en son sırada yer alır ha birde tabiki yukarıdada yazdığım gibi uzun vade ilişkilerde kişilik karakterde önemli

Son düzenleme: 7 Kasım 2014
    sipahitarık, swepturex, columbu ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  20. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    insanın kendini yıllarca spor salonuna kapatıp tüm zamanını burda geçirmektense, gidip össye hazırlansa, salona harcadığı parayı hocalara, sublemente harcadığı parayı kitaba harcasa,hacettepe tıpı tuttursa, bu kızları elde etme açısından daha kolay bir yol olabilir... daha çok kız toplanır etrafında... işi manita avlamak görenler için söylüyorum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Kasım 2014 ---
    haklısın ama bak yukarda resimdeki 50 santim kola sahip adam ikinci sınıf manken posterleriyle avutuyor kendini

boksbody, Onur BABACAN ve Balboa7 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş