Bacaklarımla kollarım çok orantısız

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve abseto tarafından 4 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    arkadaşlar 1.70 65 kilo birisiyim. dışardan bakanlara göre zayıf-orta birisiyim. Kolum ve özellikle bileklerim felan çok ince. o yüzden kilo almak istiyodum ama bacaklarımda çok kalın. yani yediklerim direk bacaklara gitmiş :D :D şimdi sizce ne yapmalıyım ? yani kilo alsam bacaklara mı gider gene :D

2. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    fikri olan yok mu ? :D

3. hasan.akaa

hasan.akaa Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    173+65 kilo olarak bendede aynı sorun var kollar ince bacak kalın:D ama spora başlayalı 2 ay oluyor kollarım 26dan 29a yükseldi böyle devam eder galiba bacak kalınlığı içinde salonda 5 hareket şeklinde ek olarak koşu bandında 10dk çalışıyorum haftada 1de halısahaya gitmeye başladım etkisi oluyor gibi şuan için denemeni tavsiye ederim

4. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    :D yalnız bacak çalışınca asıl daha çok kas kütlesi artıp büyümez mi ? :D yani normalde rahatsız değilim bacak kalınlığından da kollarım la orantılı olsa hiç fena olmaz :D :D

5. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    beyler bi bakcak varmı :D bacak çalışınca bacağım büyümez mi ? daha doğrusu fullbody çalışıyorum da hergün squat var (5x5 de ) ve kollarım çok ince bacaklar baya baya büyük kola oranla.. ne yapsam ya

6. Pink Zeppelin

Pink Zeppelin Üye

Beğenileri:
    2.171
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    eskişehir
    65 kiloda bacağın büyük değildir muhtemelen , büyükse de yağlı olmasından kaynaklanıyordur kimse kas kütlesinden rahatsız olmaz. bölgesel yağ yakımı olmamakla birlikte isteğine bağlı olarak kaloriyi kesip kilo verebilirsin.

abseto bunu beğendi.
  7. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    İşte sorun orda :D yağlı evet ama kollarım zayıf. Daha doğrusu ust vücut zayıf. Yanı üst için kilo almalı alt için kilovermeliyim :D :D ne yapsam anlamadım. Kilo alıp sonra yağ yakmaya başlasam yağ oranı düşük olunca daha orantılı olr mu acaba ..

8. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Reis şimdi bacaklarım yağlı biraz. Ama ust vücut zayıf 0 yağ... Şimdi kilo almalı mıyım vermelimiyim ?

9. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    bakcak yok mu ya ? ne yapmalıyım bilemedim. 66 kg oldum kollarda çok fark yok bacaklar 10 katı kolların :D :D

10. WRking

WRking Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    kilo vermeye çalışma aynı fizikteyiz hemen hemen, senin yapacağın şey kas gelişimi zaten bacaklar kaslandıkça o yağlar gidecek sen normal kas gelişimi için programını yap.

11. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    hmm peki teşekkürler :) ama dediğim gibi kas gelişimi için çalışmıyorum normalde amacım kuvvet kazanmak :D fizik 2. planda :D Şimdi fullbody çalışıyorum. yani sorun olmaz dimi sonuçta bacak burdada squatla felan çalışıyorum :D

12. WRking

WRking Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Hayır sorun olmaz ama bacağın da yağ olsa bile eridiğinde yine kolların küçük kalacaktır. Sen şu an üst bölgelere hacim kazandırmaya bak ve bacağı da ihmal etme. Benim boyum 172cm 60 kiloya kadar indim, kaburgalarım çıkmıştı ama yine de bacağım kalındı bu biraz genetikle alakalı sanırım.

13. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    aynen haklısınız :D hacim için çalış derken zaten altımda eşofman varken üstümdeki kıyafeti çıkartsam öyle bacaklar kalın diyen olmaz pek :D bide fullbody çalışıyorum hacim ikinci planda :D sadece merak ettiğim acaba yemek yesem orasıda büyürmüydü :D nese teşekkürler :D

Sayfayı Paylaş