Bacaklarım çok kalın kilo...

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve pricefly tarafından 31 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. pricefly

pricefly Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    boy 174 kilo 70 . Kilolu biri değil hatta bazı tişortleri s beden. Ama bacaklarım baya kalın zayıfladım bi ara sırf incelsin diye yok olmuyo ne kadar versem de kilo bi türlü incelmedi. Özellikle arka üst bacak kısımları bildiğin lop et gibi kalçam a da biraz etki ediyor pantolon giymek bile çok sıkıntılı. bi çözüm yolu onerin bana artık bıktım bu durumdan

2. Teori

Teori Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Genetikse ugrasma bosuna. Hani inceltmesine inceltirsin ama cok zorlanirsin. Ust vucudunu gelistir.

3. pricefly

pricefly Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Hoca salonda hiç bacak çalıştırmıyor. Sadece üst vücut. Bu sefer üst vücut iyi olup bacakların sarkması da kötü bi durum

4. BeqirJordan

BeqirJordan Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Hocam benimde aynı problemim vardı ama sonra bi makinede ölçtürdüm bacağımda kas fazlaymış. Dağlara bisiklet sürmeye giderdim sonra futbol ve basket bol oynarım küçükkenden beri. Üst vücudum altıma nazaran inceydi. Ama bacaklarımdan yağlanıyormuşum aynı zamanda. Şimdi kilo verdim yağ oranı düşürdüm hemde üst vücudu büyüttüm sağlam oldu.
    Eğer bacak kullanan sporlardan yaptıysan kastır o kas.

Sayfayı Paylaş