bacakdaki ağrı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Klyn tarafından 1 Haziran 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Klyn

Klyn Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    sabahları kalkdığım gibi aç karnına cardio çalışıyorum özellikle bacaklarımı çalıştırıyorum vucut la orantısız bacaklarım var 3 gündür ard ard a devamlı çalışıyorum merdivenleri inerken bile ağrıyor gün boyunca devam ediyor Ağrısa bile hergün çalışmalımıyım zararı olurmu hergün çalışsam.

2. fehmican

fehmican Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    hergün çalışmak ,bacaklar için de overtrain olmaya sebebiyet verir.ağırlık çalışmak için geçerli olan bu durum yürümek veya koşmakla da oluşurmu bilmiyorum.benim tavsiyem en kısa zamanda bir salona yazıl ve program takip ederek çalışmalarına devam et.

3. Blues

Blues Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    0
    Aslinda bu benim de merak ettigim bir konu. Normalde kaslarin dinlenmesi icin sure vermek lazim. Ben karin haric diger bolgeleri haftada bir kez calistiriyorum. Karini da gun asiri calisiyorum. Ama haftada ortalama 5 kez kardiyo calismasi ve bir gunde ozel bacak calismasi yapiyorum. Bu durumda 6 gun bacak calismasi yapmis sayilir miyim? Arada dinlenme gunu vermem gerekir mi?
    Bende senin bahsettigin gibi bir agri cok nadir oluyor. YAni bacak kaslarim kardiyo calismalarinda yeterince yorulmuyor gibi.

Sayfayı Paylaş