BACAK VE KALCADAKİ YAGLARİ ERİTME İNCELTME

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Mentes_31 tarafından 6 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Mentes_31

Mentes_31 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ogrenci
    Benim ust bacak ve kalcamda fazla yag var 86-87kg yim 180 boy haftanin uc gunu salona gidiyorum 15dakka tempolu kosu 15dakka eliptik ve 15 dakka bisikletten sonra alt mekikle duz mekik ilk ay bunlari yapacam dedi hoca agirlik yapmayacaksin dedi ilk ay.Sizce ne yapmaliyim bacak ve kalca icin haftanin obur gunleride sitenin salonunda calisabilirim yardim edermisiniz?

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Mentes diger basliktaki mesajimi gordun degil mi?

Simdi burada hocanin yaklasimina yanlis diyemeyiz. O seni tamamen kardiyoyla calistirip bir an once yag oranini dusurup temiz bir sekilde agirlik calismaya baslamani istiyor olabilir. Bu da bir yontem.

Gittigin salonda olcum aleti varmi? Yag oranini, bazal metabolizma hizini vs olcuyor.

Basit de olsa hocan sana planindan bahsetti mi? Tavsiyede bulundu mu? Su kadar kalori alman lazim. 1 ayda su kadar kilo verecegiz vs diye.

Eger bunlari konusmadiysaniz bu 1 ay boyunca kara duzen kardiyo yaparsin. Ve ay sonunda kilo kesinlikle verirsin. Ama kaslarindan da kaybedersin.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Mentes_31

Mentes_31 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ogrenci
    Yok abi konusmadik yag oranimida bilmiyorum valla belediye salonu bu beslenme ile ilgilide birsey demediler evde ne olursa ondan yiyorum yani insallah bi sonuc alirim su bikac gunde saldim yemegi falan bel kalca ve bacakda yaglar cogunluk benim sadece kosu eliptik bisikletle eriyecekmi bunlar..

Sayfayı Paylaş