Bacak ve kalçada toplanan yağ nasıl eritilir ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Tuğkan Eriten tarafından 9 Haziran 2020 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Tuğkan Eriten

Tuğkan Eriten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar boyum 1.78 67 kiloyum. Oldum olası sürekli bir sporla uğraşmama rağmen %16 yağ oranım var ve bu yağların çoğu bacak ve kalçada toplanmış. Vucüdüm çok orantısız gözüküyor Özellikle son 2-3 ay içerisinde durum daha da kötü oldu artık pantolon bile giyemiyorum. Bu durum yıllardır bende böyle üst gövdemi şişirmeyi denedim pek kilo alamadım. Ben de diyete girip kilo vermeyi denedim. Bugün 13. günüm 2-3 kilo verdim ama gözle görülür hiçbir değişiklik yok. Diyetle beraber şu programı uyguluyorum.
    Arkadaşlar ne yapmalıyım ? Bu durumu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi ? Ve bu yaptığım programın bacaklarıma daha çok kilo aldırmasından korkuyorum bu program yağ yakar mı ?

2. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Şu korona sürecinde evlere tıkılıp kalmaktan gördüğüm kadarıyla herkesin basenler ve göbekler büyümüş durumda.Sıkı çalışma ve yüksek glisemik indeksli gıdalardan uzak durarak bir kaç ay içinde yakılır o yağlar.Basen ve bacaklara biriken yağlar genellikle östrojen ve prolaktin kaynaklı oluyor diye bilgi var.Test yaptırarak varsa böyle bir şey müdahale etmek süreci hızlandıracaktır...

3. Tuğkan Eriten

Tuğkan Eriten Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam test dediğiniz ne oluyor ? Müdahale olarak ne yaparlar

4. metinav

metinav Üye

Beğenileri:
    471
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Lojistik
    Yer:
    Kocaeli
    Östrojen, prolaktin ve total testosteron hormon testi...Yüksekse ilaçla düşürebilirsin...

Sayfayı Paylaş