Bacak ve Kalça geliştirmem lazım önerileriniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve thekinger tarafından 10 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar slm,
    8-10 ay gibi bir sürede yaklaşık 12-13 kg verdim, sıkı bir beslenme disiplini uyguluyorum ve yağlarımdan kurtulmak için bu şekilde beslenmeye ve kardiyo yapmaya aynı zamanda mekik çekmeye devam ediyorum.
    Bunların hepsini evde yapıyorum. Mekik çektiğim günler mekikten sonra protein tozu içiyorum. Şuan boy 1,82 kilo 73.
    Belden yukarda göğüs ve karında sarkık ve yağ kaldı. sanırım 3 kg kadar o bölgeden verebilirsem yağ oranım düşmüş olacak.

Ancak malum bölgesel zayıflama olmadığı için ve vücut yapıpda atletik olmadığı için zaten ince olan bacaklarım çöp gibi kaldı, kalçadaki yağlarda eriyince sırttan bacaklı gibi oldum:D

Evde çalışarak bacaklarımı ve kalçamı adeleli bir görünüme kavuşturmak istiyorum. pantolon giydiğimde arka taraf bol ve dümdüz duruyor:(
    Hangi hareketleri önerirsiniz? evde dumbell ve kondisyon bisikletim var.

2. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Dumbell Lunge yap 4 set 20 tekrar ;) Google a yaz nasıl yapacağını görürsün çok etkili bir harakettir..

3. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Videoyu izledim bu hareketi biliyorum, ilk başlarda gerçekten çok ağrı yapıyor kaslarda. bunu kaç kg dubılla yapmak gerek bende 5 kg lık var.
    Başka bacak kalça hareketi önerebilirmisiniz?

4. ardaaaaa

ardaaaaa Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Evde yapabileceğin en iyi haraket bu olur.. Diğerleri için salona gitmen gerekiyor...

Sayfayı Paylaş