Bacak Kası Içın Yardım İstiyorum

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AngeLJustice tarafından 23 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. AngeLJustice

AngeLJustice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Hollywood, Florida
    Merhaba Arkadaşlar SİZLERDEN YARDIM ISTIYORUM Ben Futbollcu Olmak İstiyorum Ve Herhangibi Bir Kursa Yazılmak Icın Kendımı Yeterli görmuyorum ve sizlerden bırkac yardım ıstıyorum. Kucuklugumden beri futbool oynuyorum mahallede okulda orta okulda okul takımındaydım. Sureklı orta derecedekı toplarla oynadıgımdan o tur toplara alıstım. Suan 16 yasındayım ve +23 Yaş bır halı saha gurubunda oynuyorum ve toplar agır gelıyor ozellıkle o tur toplara yanı gercek futbool toplarına sert vurmak ıstıyorum guzel depar atabılıyorum fakat toplara sert vuramıyorum bacaklarımı hareket yapabılecek kadar serı kullanamıyorum bacaklarımı serı kullanıp bırkac hızlı cambazlık yapmak ıstıyorum bunun ıcın neler yapmam gerek bacak kaslarımımı gelıstırmem lazım neler yapmam lazım bıraz yardımcı olursanız cok sevınırım gercekten bır futbool takımının alt yapısına gırmek ıstıyorum yasım 16 ve etrafımdakıler bır alt yapı ıcın cok gec kaldıgımı soluyorlar boyum 1.85-1.90 arası

Lütfen Yardımcı Olun :(

Not : Kaslarımı Geliştirmek İçin Eczaneden Herhangıbı Bır Vıtamın Kullansam Daha İyi Olurmu Ozelıkle Sunuda Belırtmek Isterım Herhangıbı Daha onceden kas calısması veya bır salona gıtmedım. Standart Kaslarım Bıldıgınız 0 :)

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Squat ve leg extension yap onlar iyi geliştirir

AngeLJustice bunu beğendi.
  3. AngeLJustice

AngeLJustice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Hollywood, Florida
    Bu Dedikleriniz Biraz Yabancı Geldı Bunlar Yapılan Haraketlerın Isımlerımıdır ?

4. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Googledan bakabilirsin salonda yaparsın

AngeLJustice bunu beğendi.
  5. erkekadam

erkekadam Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Squatın her türlüsünü yapabilirsin. Lunge, leg extension naçizane tavsiye

Instagram ---> faiksafak

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. Sergenn35

Sergenn35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    16 yasındasın zaten hevesını kırmak gıbı olmasın ama muhtesem bı yetenegın yoksa sansında hıc yok demek 16 yasında A takıma cıkıyorlar onlara yetısmen cok zor eger cok ıstıyorsan bacak ıcın squat lunge leg extansıon gıbı hareketler ısını gorur

Sayfayı Paylaş