Bacak inceltme

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 11 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba bacaklarımı nasıl inceltebilirim.Kickboksla ilgileniyorum daha önceden vg yapıyordum hala yapıyorum.Bacaklarım 61 cm , kalflar 44 cm haliyle kontorlü biraz zor oluyor :D boyum 182 83.5 kg.
    Hocamda söyledi sen çok vücutlu olmuşsun filan zorluk çekiceksin antrenmanlardan önce 10-15 dk esne dedi.Bende bacak çalışmayı bıraktım. Valla yağ oranımda öyle fazla değil %14 filan ama zaten ağırlığımın büyük kısmı bacaklardan geliyor değişik bir yapım var.

Ama özellikle arka bacak çok sert mesela kırık tekme atarken aynada bakıyorum ordaki kas çok belli oluyor.Ne önerirsiniz? Bacaklar incelirse bu seferde üst vücudu taşımada sorun olur mu diyede bir soru var aklımda

2. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Kickbosk'da kol sorun olurda yumruk filan atarken cok yorulur kolların
    bacak sağlam oldumu daha iyi olur çünkü vucut bütün gücü bacaktan alır eğer bacak antremanını bırakırsan bu seferde yağlanacak hic bi etkisi kalmayacak
    en iyisi sen çok ufak ağırlıklarla calış bacagı

neverbackdown. bunu beğendi.
  3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Kollarda sorun yokta.Bacak meselesi öyle yani bacağı açarken bile orda tendom gibi bir şey hissediyorum sorun çıkarıyor gibi geldi.Az ağırlık çok tekrar yapsam bacak sıkılaşır mı?

4. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Saten Düşük Kilolarla calıştıgın zaman gelişmez bacağın bacak büyük kas gurubu oranın büyümesi için oraya ağır kilolarla hasar vermen lazım ama en mantıklısı sen düşük kilolarla calış bacağı sıcak tut ve hic aksatma bacak calışmayı Yumruk atarkende tekme atarkende gücü bacaktan alacaksın

neverbackdown. bunu beğendi.
  5. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    tamam o zaman teşekkür ederim , yapacağım.

Bu bacak kaslarını uzatma gibi bir imkan varmı hareket vb. acaba bilgisi olan varmı.

6. Exacting51

Exacting51 Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    43
    Sana bacaklarındaki kasları ufaltma hakkında bi bilgi daha verecegim ama ne kadar sağlıklı olur olmaz bilmiyorum başka çare yok gibi geliyor
    Çok sık bacak calışarak gelişmesini engeliyebilir aksine dinlenemedigi için kücülecektir ama sakatlık çıkabilir genede bunu bi araştır ona göre gir

7. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Çok sık koşmak ve tekme çalışmak bunu sağlar mı acaba?

8. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    düşük kilo veçok tekrarlı ağılıklı antremanın yanında ip atlama esneme germe hareketleri işe yapar tekme atmakta uzatmaya yardımcı olur çok sık çalıştırmak kesinlikle hatadır şimdi olmasada ilerde dizlerde eklemlerde soruna yol açabilir

neverbackdown. ve Bekci bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş