Bacak inceltme ve Üst kısımları Genişletme için doğru antrenman YARDIM

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve disconnect07 tarafından 13 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. disconnect07

disconnect07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Herkese iyi günler öncelikle benim yıllardır en büyük problemim Basen kısımlarımın geniş ve omuzlarımın dar olmasıdır. Basenlerimde yağ birikmesi var bu sebeple kilo vermem gerektiğine inanıyorum bir yandan da omuzlarımın dar olması sebebi ile genişleyip üst kısımlarımı geliştirmek istiyorum
    Boy: 185
    Kilo: 78
    Kilom normal gibi gelebilir sizlere aslında kilolu gözüken birisi değilim sadece vücut tipim çok orantısız basenlerim geniş omuzlarım ve kollarım çok dar ve ince ne yapmalıyım şuan gittiğim salonda hocam hergün 10 bisiklet sonrasında her gün bir bölge (Kol-Kanat-Omuz-Göğüs) şeklinde bir program verdi bundan sonra da bacak çalışıyorum her hareket 3 set 30 tekrar şekilde bacaklarımı bir yandan inceltip aynı zamanda kas kütlesini artırmak için amacım kası artırıp genişletmekten ziyade tekrar sayısını fazla tutup dar ve daha fit bir görünüm sağlamak sonrasında da 20 dk yürüyüş yapıyorum programım sizce doğru mudur
    Ayrıca beslenme bölümlerine baktım ama benim vücut tipime uygun bir beslenme bulamadım ya da göremedim Yağ kazanmadan günlük ne kadar karbonhidrat almam doğru olur karbonhidratı yüksek tutmak bana kilo mu kazandırır bacaklarımın genişlemesine sebep olur mu ne şekilde bir beslenme ile bacaklarımın yağlanmasını önleyerek üst bölümü genişletebilir Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden Teşekkürler

Sayfayı Paylaş