Bacak Hakkında

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve lonelywolf tarafından 18 Mayıs 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lonelywolf

lonelywolf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Merhaba Arkadaslar bir sorunumu paylasıcam bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. yaklasık 4-5 senedir gerek saglık gerek kafa dagıtmak gerek güzel bi vucut icin gerek fitness-crossfit karısık bi program izliyorum kendime göre fakat 1 hafta kadar ara vermek zorundayım bi sorunla karsılastım squat formumun cok iyi oldugunu düsünüyorum yaptıgım squat cogunlukla front fakat 3 günden beri squat yaparken yaptıgım squat deep squat fakat sag bacagımda tam çömelince bi rahatsız verici birsey oluyor acımı zonklamamı tam tarif edemicem ama zonklama gibi sebebi ne olabilir ?

2. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Tam dizinin oralarda dimi.hem de tam çökmeye yakın iken,bacak açısı 80° iken.ben de de oluyor.eklemleri zorlamaktadır o.front squat biraz diz eklemine baskı yapıyor.squat daha az yapıyor.cunku günlük hayattaki temel bir hareket.ama FrontPage biraz daha farklı.

lonelywolf bunu beğendi.
  3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Sakatliklarda forumdan bilgi almak yerine doktora hatta bir spor hekimine gitmek en dogru secim olur sizin icin

4. lonelywolf

lonelywolf Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    aynen dedigin gibi ama bende tam deepdeyken sadece sag bacagıma baskı yapıyor bi iki gün daha ısınma ve soguma hareketleri ile sorunu cozmeye calısıcam gecmezse doktora gitmek dogru olacaktır
    --- Mesaj birleştirildi, 18 Mayıs 2018 ---
    yorumun icin tesekürler bir kaç gün daha kendi capımda ısınma ve soguma hareketleri ile sorunu cozmeye calıscam olmazsada doktor yolu gözükücek sanırım:joy:

Sayfayı Paylaş