Bacak İnceltme

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mertoz9 tarafından 10 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Herkese iyi forumlar. Bölgesel incelmenin olmadığını okumuştum bir yerde (duymuş da olabilirim :D ) Ama bacaklarım -özellikle üst bacak- gereğinden fazla kalın. Bunu eritmek istiyorum. Spordan önce ısınmak amacıyla 15 dk koşu yapıyorum. Buna ek olarak ne yaparsam üst bacağın yağ yakımını hızlandırırım ?

Bir de bacak hareketlerini biraz hızlı yapmam yağ yakımını arttırır mı ? Çünkü hareketi yavaş yapmak kas yapar, hızlı yapmak yağ yakar diye biliyorum...

Şimdiden teşekkürler. Tatil bitti çarşambadan itibaren spora verdiğim ara bitiyor. Hedefler büyük yardımcı olmanızı istiyorum :)

2. SerYaSi

SerYaSi Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    dogru duymussun bolgesel zayıflama dıye bırsey yoktur bacaklar ıcın squatı onerırım squat en fazla kalorı harcıyan hareketltır ve bacak bolgendekı selulıt denılen o kısımdan kurtulmana yardımcı olucak ve tabıkı cardıo yapmaya devam et

3. mertoz9

mertoz9 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    28
    Eyvallah. cardio zaten yapıyorum da sqoat da daha fazla yüklencem. Üst bacağı eritmem şart

Sayfayı Paylaş